Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    EXTRALINK PIGTAIL SC/APC 900um 1.5m G657A

    103,43

    27874
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Tip konektora SC/APC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 1.5m
    Debljina kabla 900UM
    EAN /
    Link Stranica proizvođača
    Specifikacije proizvoda
    Tip konektora SC/APC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 1.5m
    Debljina kabla 900UM
    EAN /
    Link Stranica proizvođača
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK AGNES 2 CORE FIBER OPTIC TERMINATION BOX

    203,23

    Kutija je kompaktna i pogodna za zaštitno povezivanje fiber kablova i pigtail-ova. Može se montirati na zid ili radnu površinu. Laka i mala kutija, jednostavna za instalaciju. Napravljena je od visokokvalitetne inženjerske plastike ABS. Specijalni dizajni za usmeravanje vlakana da bi se obezbedili radijusi savijanja veći od 40 mm.

    EXTRALINK SC/UPC SIMPLEX ADAPTER BLUE

    37,16

    SC/UPC Simplex adapter je sastavna komponenta optičke mreže. Napravljen je sa velikom preciznošću i akcentom na kvalitet. Adapter se koristi za povezivanje kablova i kao komponenta optičkih svičeva.