Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    EXTRALINK PIGTAIL SC/APC 900um 1.5m G657A

    0,84

    27874
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Tip konektora SC/APC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 1.5m
    Debljina kabla 900UM
    EAN 5902560361841
    Link Stranica proizvođača
    Specifikacije proizvoda
    Tip konektora SC/APC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 1.5m
    Debljina kabla 900UM
    EAN 5902560361841
    Link Stranica proizvođača
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK AGNES 2 CORE FIBER OPTIC TERMINATION BOX

    1,65

    Kutija je kompaktna i pogodna za zaštitno povezivanje fiber kablova i pigtail-ova. Može se montirati na zid ili radnu površinu. Laka i mala kutija, jednostavna za instalaciju. Napravljena je od visokokvalitetne inženjerske plastike ABS. Specijalni dizajni za usmeravanje vlakana da bi se obezbedili radijusi savijanja veći od 40 mm.

    Extralink Patchcord SM SC/APC-SC/APC Sim 3.0mm, 2m

    1,50

    Patchcord single-mode dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa SC/APC-SC/APC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    EXTRALINK SC/UPC SIMPLEX ADAPTER BLUE

    0,18

    SC/UPC Simplex adapter je sastavna komponenta optičke mreže. Napravljen je sa velikom preciznošću i akcentom na kvalitet. Adapter se koristi za povezivanje kablova i kao komponenta optičkih patch panela.