Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    EXTRALINK LC/UPC duplex SM adapter

    134,64

    LC/UPC Dimplex adapter je sastavna komponenta optičke mreže. Napravljen je sa velikom preciznošću i akcentom na kvalitet. Adapter se koristi za povezivanje kablova i kao komponenta optičkih patch panela.

    SKU: EX.2640
    39147
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Tip konektora LC
    Tip završetka UPC
    Mod Singlemod
    Kapacitet Duplex
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Radna temperatura -40 to +75°C
    Specifikacije proizvoda
    Tip konektora LC
    Tip završetka UPC
    Mod Singlemod
    Kapacitet Duplex
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Radna temperatura -40 to +75°C
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK PATCHCORD SM SC/UPC-SC/UPC SIM 3.0MM, 2M

    213,65

    Patchcord single-mode dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC Sim 3.0mm, 1m

    178,72

    Patchcord single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    EXTRALINK 1:16 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM, 1.5M

    2.709,24

    PLC spliter sa simetričnom distribucijom snage 1:16 sa SC/UPC konektorima. Spliter je izgrađen na tankom kablu od 0.9 mm, što njegovu implementaciju čini lakšom. Pakovanje od 2 komada.

    EXTRALINK SFP+ 10G 1310NM 10KM LC DUP DDM

    3.682,68

    Extralink SFP+ visokih performansi, ekonomični single-mode SFP moduli koji podržavaju brzinu prenosa podataka od 10 Gbps i domet od 10 km. Kompatibilni su sa SFP MSA i SFF-8472. Digitalni dijagnostički nadzor za internu ili eksternu kalibraciju. U skladu je sa ROHS standardom. Modul sa jednostrukim napajanjem od 3.3 V.

    EXTRALINK POE INJECTOR 4 PORT GIGABIT

    2.899,19

    4-portni PoE injector Extralink podržava 10/100/1000 M Ethernet protok. RJ45 LAN konektori dizajnirani su za povezivanje switch/PC/HUB i pinova 1/2 & 3/6 & 4/5 & 7/8 za prenos podataka. Kompatibilan sa Ethernet svičevima, dok se snaga napajanja kreće u rasponu od 12V do 57V DC. Idealan je za IP kamere, VoIP i Wi-Fi.