Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    Extralink SFP+ 10G 1310nm, SM, LC, 2km, po komadu

    2.590,00

    Extralink SFP+ visokih performansi, ekonomični single-mode SFP moduli koji podržavaju brzinu prenosa podataka od 10 Gbps i domet od 2 km.

    SKU: ex.35917
    71579
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Tip modula SFP+
    Tip konektora LC
    Mod Singlemod
    Prenos podataka 10 Gbps
    TX Wavelength 1310 nm
    RX Wavelength 1310 nm
    Domet 2 km
    Specifikacije proizvoda
    Tip modula SFP+
    Tip konektora LC
    Mod Singlemod
    Prenos podataka 10 Gbps
    TX Wavelength 1310 nm
    RX Wavelength 1310 nm
    Domet 2 km