Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    EXTRALINK SFP+ 10G SFP 850NM 300M LC

    31,05

    Extralink SFP+ visokih performansi, ekonomični multi-mode SFP moduli koji podržavaju brzinu prenosa podataka od 10 Gbps i domet od 1 km. Kompatibilni su sa SFP MSA i SFF-8472. Digitalni dijagnostički nadzor za internu ili eksternu kalibraciju. U skladu je sa ROHS standardom. Modul sa jednostrukim napajanjem od 3.3 V.

    42677
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Tip modula SFP+
    Tip konektora LC
    Mod Multimod
    Prenos podataka 10 Gbps
    TX Wavelength 850 nm
    RX Wavelength 850 nm
    Domet 1 km
    Link Stranica proizvođača
    Specifikacije proizvoda
    Tip modula SFP+
    Tip konektora LC
    Mod Multimod
    Prenos podataka 10 Gbps
    TX Wavelength 850 nm
    RX Wavelength 850 nm
    Domet 1 km
    Link Stranica proizvođača