Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    EXTRALINK SFP 1.25G 850NM 550M MM DDM

    15,08

    Extralink SFP visokih performansi, ekonomični multi-mode SFP moduli koji podržavaju brzinu prenosa podataka od 1.25 Gbps/1.063 Gbps i domet od 1 km. Kompatibilni su sa SFP MSA i SFF-8472. Digitalni dijagnostički nadzor za internu ili eksternu kalibraciju. U skladu je sa ROHS standardom. Modul sa jednostrukim napajanjem od 3.3 V.

    SKU: EX.2190
    38094
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Tip modula SFP
    Tip konektora LC
    Mod Multimod
    Prenos podataka 1.25 Gbps
    TX Wavelength 850 nm
    RX Wavelength 850 nm
    Domet 1 km
    Link Stranica proizvođača
    Specifikacije proizvoda
    Tip modula SFP
    Tip konektora LC
    Mod Multimod
    Prenos podataka 1.25 Gbps
    TX Wavelength 850 nm
    RX Wavelength 850 nm
    Domet 1 km
    Link Stranica proizvođača
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    Extralink Patchcord LC/UPC-SC/UPC MM OM3 Duplex 3.0mm, 2m

    3,89

    Patchcord M3 Multi-mode OM3 dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa LC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Ubiquiti SFP UF-MM-1G 1.25G 850nm 550m MM LC

    14,18

    Ubiquiti Networks nudi mnoštvo UFiber ™ modula i jednosmernih vlakana za vaše nove instalacije i nadogradnje postojeće infrastrukture.