Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    EXTRALINK SFP 1.25G 850NM 550M MM DDM

    12,54

    Features:
    - Dual data-rate of 1.25Gbps/1.063Gbps operation
    - Compliant with SFP MSA and SFF-8472 with SC/LC receptacle
    - Digital Diagnostic Monitoring: Internal Calibration or External Calibration
    - Compatible with SONET OC-24-LR-1
    - Compatible with RoHS
    - +3.3V single power supply
    SKU: EX.2190
    38094
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Povezivanje Dual LC UPC
    Tip LC
    Mod MM
    Prenos podataka 1,25 Gbps
    Dužina kabla 550 m
    Pakovanje 1-Pair
    EAN /
    Link Stranica proizvođača

    Applications:
    - Gigabit Ethernet
    - Fiber Channel
    - Switch to Switch interface
    - Switched backplane applications
    - Router/Server interface
    - Other optical transmission systems

    Specifikacije proizvoda
    Povezivanje Dual LC UPC
    Tip LC
    Mod MM
    Prenos podataka 1,25 Gbps
    Dužina kabla 550 m
    Pakovanje 1-Pair
    EAN /
    Link Stranica proizvođača