Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    EXTRALINK SFP 1.25G WDM 1310/1550NM SM 3km SC 2kom za HP/ARUBA

    21,46

    Extralink SFP optički jednomodni SFP modul sa SC konektorom dizajniran za prenos podataka brzinom do 1.25 Gbps, koji obezbeđuje domet do 3 km. Namenjen je HP/Arub uređajima.

    59163
    Dostupnost: Pozovite za informaciju
    Specifikacije proizvoda
    Tip modula SFP
    Tip konektora SC
    Mod Singlemod
    Prenos podataka 1.25 Gbps
    TX Wavelength Blue: 1310 nm
    Yellow: 1550 nm
    RX Wavelength Blue: 1550 nm
    Yellow: 1310 nm
    BiDi Da
    Domet 3 km
    Specifikacije proizvoda
    Tip modula SFP
    Tip konektora SC
    Mod Singlemod
    Prenos podataka 1.25 Gbps
    TX Wavelength Blue: 1310 nm
    Yellow: 1550 nm
    RX Wavelength Blue: 1550 nm
    Yellow: 1310 nm
    BiDi Da
    Domet 3 km