Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Fiber oprema

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    Naziv

    Cena

    Extralink Patchcord SC/APC-SC/UPC SM G.652.D Simplex 3.0mm 1.0m

    1,74

    Patchcord Single-mode dužine 1 metra, prečnika 3 mm, sa SC/APC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink Patchcord SC/APC-SC/APC SM G652D Simplex 3.0mm 3.0m

    1,94

    Patchcord Single-mode dužine 3 metra, prečnika 3 mm, sa SC/APC-SC/APC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink Patchcord SC/APC-SC/APC SM Duplex 3.0mm 5.0m

    4,81

    Patchcord Single-mode dužine 5 metra, prečnika 3 mm, sa SC/APC-SC/APC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink Patchcord SC/APC-LC/UPC SM G652D Duplex 3.0mm 5.0m

    4,86

    Patchcord Single-mode dužine 5 metra, prečnika 3 mm, sa SC/APC-LC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink Patchcord SC/APC-LC/UPC SM G.652D Simplex 3.0m

    2,05

    Patchcord Single-mode dužine 3 metra, sa SC/APC-LC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM Simplex 3.0mm 0.5m

    1,78

    Patchcord Single-mode dužine 0.5 metra, prečnika 3 mm, sa LC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM Simplex 3.0mm 1.0m

    1,83

    Patchcord Single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa LC/UPC-LC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink Patchcord LC/APC-LC/APC SM Duplex 3.0mm 2.0m

    4,13

    Patchcord Single-mode dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa LC/APC-LC/APC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink Patchcord LC/APC-LC/APC SM Duplex 3.0mm 1.0m

    3,87

    Patchcord Single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa LC/APC-LC/APC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.