Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Fiber oprema

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    Naziv

    Cena

    Masterlan SC/UPC , duplex, MM, fiber optički coupler

    90,00

    Masterlan dupleks optička spojnica za SC konektore sa UPC poliranjem krajnjeg dela, multimod OM4. Koristi se za povezivanje, na primer, dva kabla od optičkih vlakana. Takođe kompatibilan sa OM2/3.

    Extralink SFP+ 10G 2-pack | SFP+ Module | 10Gbps, 850 nm, 300m , multi mode

    1.330,00

    Extralink SFP+ visokih performansi, ekonomični single-mode SFP moduli koji podržavaju brzinu prenosa podataka od 10 Gbps i domet od 300m.

    Fast konektor SC/UPC DS - plavi

    230,00

    Brzi SC/UoePC konektor. Koristi se za završavanje optičkih kablova i brzo unakrsno povezivanje, popravku kablova, različite komutacione čvorove u FTTH mrežama. Osim u FTTH mrežama, mogu se koristiti u svim optičkim mrežama gde su potrebni konektori tipa APC.

    Pigtail MMCX (pod uglom, m) na N(m) , 1.0m

    300,00

    MMCX- pod uglom M pigtail kabl na N. Dužina kabla je 1.0m.

    Extralink Patchcord SC/APC-LC/UPC SM G.652D simplex 10.0m

    290,00

    Patchcord Single-mode dužine 10 metra, prečnika 3 mm, sa SC/APC-LC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink SFP+ 10G, WDM BIDI, 1270/1330, LC, SM, 40km, set

    11.290,00

    Extralink SFP+ BIDI su mali, jednomodni SFP moduli koji obezbeđuju dvosmerni optički prenos podataka na distanci do 40km. Dizajnirani su za jednomodna optička vlakna i rade na nominalnim talasnim dužinama, 1270 nm ili 1330 nm. Podržavaju brzine prenosa podataka do 10.7 Gb/s.

    Extralink SFP+ 10G 1550nm, SM, LC, 40km

    38.750,00

    Extralink SFP+ visokih performansi, ekonomični single-mode SFP moduli koji podržavaju brzinu prenosa podataka od 10 Gbps i domet od 40 km.

    Maxlink 10G SFP+ optički modul, BIDI, SM 1330/1270nm, 20km, 1x LC konektor, DDM

    3.010,00

    ML-S+3327-20 je singlemode 10G SFP+ modul sa 1 LC konektorom za vezu na udaljenosti do 20 km. Koristi 1 optičko vlakno, Tk/Rk talasna dužina je 1330/1270nm.
    Modul je "cisco kompatibilan", tako da je kompatibilan sa skoro svim aktivnim uređajima.

    Ubiquiti SFP modul, 1.25Gps, MM, duplex LC, 550m, UACC-OM-MM-1G-D-2

    3.090,00
    Višemodni optički modul od 1 Gbps je duplex primopredajnik koji isporučuje brzinu do 1,25 Gbps na daljinama
    do 550 metara.