Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Fiber oprema

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    Naziv

    Cena

    EXTRALINK 24 PORTA FIBER OPTIC PATCH PANEL

    31,33
    Extralink Patch panel 24 porta sa kasetom, bez modula

    Hikvision SFP 1.25G 1550 20Km SF SM LC (2 pcs)

    33,83
    HK-SFP-1.25G-20-1550 SFP Module

    Hikvision SFP 1.25G 1310 20Km SF SM LC (2 pcs)

    32,66
    HK-SFP-1.25G-20-1310 SFP Module

    Hikvision SFP 1.25G 1310 20Km DF SM LC

    31,49
    HK-SFP-1.25G-20-1310-DF Single mode SFP Module

    Hikvision SFP 1.25G 1310 DF-MM LC

    30,91
    HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM SFP Module

    Ubiquiti UDC-3 DIRECT ATTACH COPPER CABLE 10GBPS, 3M

    33,29
    SFP + pasivni kablovski sklopovi visokih su performansi, isplativa I / O rešenja za 10G Ethernet i 10G Fiber Channel aplikacije. SFP + bakarni moduli omogućavaju proizvođačima hardvera da postignu visoku gustinu priključka, konfigurabilnost i iskorišćenost uz vrlo nizak udeo i smanjeni proračun snage. Sklopovi kablova velike brzine ispunjavaju i premašuju industrijske standarde Gigabit Ethernet i Fibre Channel za performanse i pouzdanost.

    Ubiquiti UDC-2 DIRECT ATTACH COPPER CABLE 10GBPS, 2M

    27,75
    SFP + pasivni kablovski sklopovi visokih su performansi, isplativa I / O rešenja za 10G Ethernet i 10G Fiber Channel aplikacije. SFP + bakarni moduli omogućavaju proizvođačima hardvera da postignu visoku gustinu priključka, konfigurabilnost i iskorišćenost uz vrlo nizak udeo i smanjeni proračun snage. Sklopovi kablova velike brzine ispunjavaju i premašuju industrijske standarde Gigabit Ethernet i Fibre Channel za performanse i pouzdanost.