Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Fiber oprema

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    Naziv

    Cena

    Wi-Tek WI-MC111GP Gigabit SFP Fiber Media Converter

    43,26

    Wi-Tek WI-MC111GP je Gigabit SFP Fiber Media Converter. Sadrži jedan 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 port koji podržava Auto-MDI/MDIX. RJ45 port podržava 802.3af/at PoE Out od 30W. U skladu je sa IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af/at i IEEE 802.3z standardima. Maksimalni prenos podataka zavisi od odabira SFP modula.

    Extralink FLORA 24 Core Fiber Optic Distribution Box

    18,22

    Optička kutija može se koristiti za podelu, distribuciju i povezivanje optičkih vlakana. Vodootporan materijal, odgovara svim vremenskim uslovima. Namenjen instalaciji adaptera tipa SC. Može se montirati na zid ili stub. Pogodan za unutrašnju i spoljašnju upotrebu.

    Extralink SC/UPC duplex MM adapter

    0,38

    SC/UPC Duplex adapter je sastavna komponenta optičke mreže. Napravljen je sa velikom preciznošću i akcentom na kvalitet. Adapter se koristi za povezivanje kablova i kao komponenta optičkih patch panela. Dizajniran je za povezivanje multimodnih optičkih kablova.

    Extralink Patchcord SM LC/UPC-SC/APC DUP 3.0mm, 1m

    3,44

    Patchcord single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa LC/UPC-SC/APC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink Patchcord SC/UPC-SC/UPC MM 50/125 Duplex 3.0MM 3.0m

    4,20

    Patchcord Multi-mode dužine 3 metara, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink Patchcord SC/UPC-SC/UPC MM 50/125 Duplex 3.0MM 2.0m

    3,44

    Patchcord Multi-mode dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink Patchcord SC/UPC-SC/UPC MM 50/125 Duplex 3.0MM 1.0m

    3,07

    Patchcord Multi-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink GRANT Outdoor Round FTTX Closure 2 Trays 24 Core Mufa

    30,39

    Extralink Grant Closure je nezamenljiva oprema koja se koristi za povezivanje kablova sa optičkim vlaknima. Pruža zaštitu od uticaja vlage na optička vlakna tako da se može ugraditi u podzemne kablovske kanale, nosače kablova i nadzemna rešenja. Uključeni fiber optički nosači daju mogućnost postavljanja 24 vlakna za spajanje. Nosači za montažu obezbeđuju da je kabl bezbedno zahvaćen i istovremeno sprečava da isklizne. Tri okrugla porta i jedan ovalni port omogućavaju umetanje optičkih kablova magistrale uz obezbeđivanje adekvatne nepropusnosti pomoću skupljajućih navlaka.

    Extralink 12-colours Pigtails SC/UPC G.652D

    9,06

    Pigtail Extralink sa SC/UPC konektorom je napravljen na jednomodnom G.652D vlaknu, koje je namenjeno FTTx tehnologiji. Ovo vlakno karakteriše smanjen radijus savijanja, bez povećanja slabljenja. Ovo je veoma važna karakteristika prilikom izgradnje FTTx mreža zbog velikog broja promena smera optičkih linija i zbog male veličine ormara i razvodnih kutija.