Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Hikvision

    HIKVISION 16-port switch 10/100/1000 DS-3E0516-E(B)

    87,89

    Gigabitni Switch 16 x 10/100/1000 Mbps RJ45 ports
    SKU: DS-3E0516-E(B)
    60805
    Dostupnost: Pozovite za informaciju
    Fajlovi za preuzimanje
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 16 x 10/100/1000 Mbps RJ45 ports Full duplex, MDI/MDI-X adaptive
    LED Ethernet Ports (1, 2, 3, ...), Power
    Upravljivost Ne
    Layer /
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Standard IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
    Broj LAN Portova 16
    Broj SFP Portova /
    Broj SFP+ Portova /
    Broj Combo Portova /
    Access Method 1000M
    Brzina prenosa podataka 10/100/1000
    Osobine ● MAC address table: 8 K
    ● Switching capacity: 32 Gbps
    ● Packet forwarding rate: 23.808 Mpps
    ● Interna keš memorija: 4.1 Mbits
    ● Materijal kućišta: Metalno kućište
    ● Težina: 1.2 kg
    Radna temperatura 0°C~40°C
    Napajanje 220 VAC, 50/60 Hz, Max. 0.3 A
    Dimenzije 257 × 44.5 ×175.8 mm
    EAN 5704174080855
    Link Stranica proizvođača

    16 Port Gigabit Unmanaged Switch

    • 16 x 1000M Ethernet ports
    • Supports IEEE 802.3, IEEE 802.3u and IEEE 802.3x
    • 1000M network access
    • Wire-speed forwarding and non-blocking design
    • Store-and-forward switching
    • Solid high-strength metal shell
    • Fan-free design with high reliability
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 16 x 10/100/1000 Mbps RJ45 ports Full duplex, MDI/MDI-X adaptive
    LED Ethernet Ports (1, 2, 3, ...), Power
    Upravljivost Ne
    Layer /
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Standard IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
    Broj LAN Portova 16
    Broj SFP Portova /
    Broj SFP+ Portova /
    Broj Combo Portova /
    Access Method 1000M
    Brzina prenosa podataka 10/100/1000
    Osobine ● MAC address table: 8 K
    ● Switching capacity: 32 Gbps
    ● Packet forwarding rate: 23.808 Mpps
    ● Interna keš memorija: 4.1 Mbits
    ● Materijal kućišta: Metalno kućište
    ● Težina: 1.2 kg
    Radna temperatura 0°C~40°C
    Napajanje 220 VAC, 50/60 Hz, Max. 0.3 A
    Dimenzije 257 × 44.5 ×175.8 mm
    EAN 5704174080855
    Link Stranica proizvođača
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    Extralink Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC Sim 3.0mm, 1m

    1,45

    Patchcord single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    EXTRALINK 12-COLOURS PIGTAILS SC/UPC G657A1

    12,45

    Pigtail Extralink sa SC/UPC konektorima na single-mode G.657A1 vlaknu namenjenom FTTx tehnologiji. Ovo vlakno karakteriše smanjen radijus savijanja bez povećanja slabljenja. Ovo je veoma važna karakteristika prilikom izgradnje FTTx mreža zbog velikog broja promena u smeru optičke linije i dimenzija malih ormana i razvodnih kutija.

    UBIQUITI UniFI UAP-AC-LR

    152,36

    UniFi AC LR AP odlikuje se najnovijom Wi-Fi 802.11ac tehnologijom prefinjenog industrijskog dizajna i idealan je za primenu bežičnih mreža visokih performansi na velikim rastojanjima. Primenjuje se Wave 1 tehnologija za dostizanje brzine protoka od 1.2+ Gbps u opsezima od 2.4GHz i 5GHz. Takođe ima impresivno dug domet prenosa do 183 metra.

    EXTRALINK SHARON OUTDOOR FTTX CLOSURE 4 TRAYS 48 CORE

    49,62

    Pruža zaštitu od uticaja vlage na optička vlakna tako da se može ugraditi u podzemne kablovske kanale, nosače kablova i nadzemna rešenja. Metoda „self-clip“ omogućava lako i pogodno otvaranje i zatvaranje kutije. Mogućnost podešavanja unutrašnje pregrade u zavisnosti od potreba instalacije.

    Wi-Tek WI-PMS310GF-UPS+ 8GE+2SFP Ports 24V-48V Mixed L2 Managed UPS No-Break PoE Switch with 8-Port PoE

    396,39

    Wi-Tek WI-PMS310GF-UPS+ je Layer-2 10/100/1000Mbps upravljiv svič sa 8 PoE portova, pri čemu svaki port podržava 24V i 48V output, i 2 SFP slota. Svič obezbeđuje visoke performanse, QoS, napredan sistem zaštite. IP-MAC-Port-VID Binding, Port Security, Storm control i DHCP Snooping kako bi se obezbedila sigurna i pouzdana mreža. WI-PMS310GF-UPS+ poseduje unutrašnji solarni kontroler i DC ulazni port koji koriste solarni kapacitet za proširenje backup vremena (istovremeno može puniti i samu bateriju).