Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Hikvision

    Hikvision SFP 1.25G 1310 DF-MM LC

    30,91

    Modul sa jednostrukim napajanjem od 3.3 V. Poseduje duplex LC konektor sa jednim vlaknom. U skladu je sa ROHS standardom. Isplativo SFP rešenje, omogućava veći propusni opseg. Podržava 1.25G Ethernet.

    SKU: HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM
    60822
    Dostupnost: Pozovite za informaciju
    Fajlovi za preuzimanje
    Specifikacije proizvoda
    Tip modula SFP
    Tip konektora LC
    Mod Multimod
    Prenos podataka 1.25 Gbps
    TX Wavelength 1310 nm
    RX Wavelength 1310 nm
    BiDi Ne
    Domet 1 km
    EAN 6941264011446
    Link Stranica proizvođača
    Specifikacije proizvoda
    Tip modula SFP
    Tip konektora LC
    Mod Multimod
    Prenos podataka 1.25 Gbps
    TX Wavelength 1310 nm
    RX Wavelength 1310 nm
    BiDi Ne
    Domet 1 km
    EAN 6941264011446
    Link Stranica proizvođača