Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: LanPlus

    LanPlus UPS 1500VA 900W USB+RJ11 3 Schuko

    14.000,00

    Linijski interaktivni UPS LanPlus nudi pouzdanu i isplativu zaštitu napajanja za računare, monitor, POS i drugu osetljivu elektroniku koja se koristi u  kancelarijama i malim preduzećima. Integrisana regulacija automatskog napona (AVR) osigurava da sva elektronika prima stabilnu snagu, a istovremeno obezbeđuje veću dostupnost.

    SKU: 8606108800447
    64590
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs USB+RJ11
    Kapacitet 1500VA / 900W
    Snaga 900W
    Baterija 12V/7Ah
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs USB+RJ11
    Kapacitet 1500VA / 900W
    Snaga 900W
    Baterija 12V/7Ah
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    Extralink Patchcord SM SC/APC-SC/APC Duplex 3.0mm, 2m

    530,00

    Patchcord single-mode dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa SC/APC-SC/APC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    LanPlus UPS 1000VA 600W USB+RJ11 3 Schuko

    12.000,00
    Linijski interaktivni UPS LanPlus nudi pouzdanu i isplativu zaštitu napajanja za računare, monitor, POS i drugu osetljivu elektroniku koja se koristi u kancelarijama i malim preduzećima. Integrisana regulacija automatskog napona (AVR) osigurava da sva elektronika prima stabilnu snagu, a istovremeno obezbeđuje veću dostupnost.

    Extralink Patchcord SC/UPC-SC/UPC MM 50/125 Duplex 3.0MM 3.0m

    520,00

    Patchcord Multi-mode dužine 3 metara, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Digitus USB 2.0 to RS232

    1.750,00
    USB 2.0 to serial Converter, DSUB 9M incl. USB A Cable 80cm, FTDI chipset

    Mercusys ME30, AC1200 Wi-Fi Range Extender

    3.290,00

    ME30 zidni range-extender sa podesivim antenama velikog pojačanja proširiće pokrivenost signalom WiFi rutera, eliminišući zone bez signala. Brzina prenosa WiFi mrežom dostiže 1.2 Gbps. LED signalizacija pomaže pri odabiru najbolje lokacije za postavljanje ovog uređaja. Osim ove funkcije, ME30 se može povezati putem Ethernet kabla na internet i raditi kao dual-band WiFi access point.