Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: LogiLink

    Logilink polica 19" 1U, 440 x 150 mm, max 10kg

    1.150,00

    - Fiksna polica za rack orman 
    - 440 x 150 mm
    - Čelična ploča od 1,2 mm sa otvorima za ventilaciju
    - Maksimalno statičko opterećenje: 10 kg
    - Boja crna

    SKU: SF1C25B
    68826
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Dimenzije 440 x 150 mm
    Nosivost do 10kg
    EAN 4052792026504

    - Fiksna polica za rack orman 
    - 440 x 150 mm
    - Čelična ploča od 1,2 mm sa otvorima za ventilaciju
    - Maksimalno statičko opterećenje: 10 kg
    - Boja crna

    Specifikacije proizvoda
    Dimenzije 440 x 150 mm
    Nosivost do 10kg
    EAN 4052792026504
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    Logilink produžni kabl sa prenaponskom zaštitom, 8 mesta, prekidač, 3.0m, beli

    3.850,56

    - 8 utičnica
    - Prenaponska zaštita
    - Sa osvetljenim prekidačem za uključivanje/isključivanje
    - Utičnice sa sigurnosnim zatvaračem
    - Sa praktičnim organizatorom kablova
    - Snaga: 230 V/16 A, 50 Hz, mak. 3500 V
    - Specifikacija kabla: H05VV-F 3G 1,5 mm²
    - Dužina kabla: 3 m
    - Boja: bela/crna

    LogiLink set navoja M6 za rack orman

    700,00

    Visokokvalitetni paket matica i vijaka M6 za ugradnju opreme u vertikalne nosače rack ormana.
    Pakovanje sadrži 20 M6 matica, vijaka i podložaka.
    Vijci i matice izrađeni su od pocinkovanog metala otpornog na koroziju.

    EXTRALINK SFP 1.25G WDM BIDI 1310/1550NM 3KM DDM 2PCS LC

    2.790,00

    Extralink SFP 1.25G WDM visokih performansi, ekonomični single-mode SFP moduli koji podržavaju brzinu prenosa podataka od 1.25 Gbps/1.0625 Gbps i domet od 3 km. Kompatibilni su sa SFP MSA i SFF-8472. Digitalni dijagnostički nadzor za internu ili eksternu kalibraciju. U skladu je sa ROHS standardom. Modul sa jednostrukim napajanjem od 3.3 V.

    Logilink produžni kabl 6 mesta, prekidač, 1.5m, beli

    1.990,08

    - 6 utičnica
    - Sa osvetljenim prekidačem za uključivanje/isključivanje
    - Utičnice sa sigurnosnim zatvaračem
    - Snaga: 230 V/16 A, 50 Hz, max. 3600 W
    - Specifikacija kabla: H05VV-F 3G 1,5 mm²
    - Dužina kabla: 1,5 m
    - Boja: bela

    Mikrotik RB5009UG+S+IN

    33.690,00

    Vrhunski ruter za teške uslove rada sa 8 LAN portova od kojih je jedan 2.5Gbit, 1 x USB 3.0, 1 x SFP+. Svi portovi su povezani na moćni switch-čip porodice Marvell Amethist sa 10 Gbps full-duplex linijom koja vodi do Marvell Armada četvorojezgarnog ARMv8 1,4 GHz CPU-a.