Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Žao nam je - ovaj proizvod nije više raspoloživ!

    Brend: Mikrotik

    MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+PC

    65.730,07

    Nova ažurirana revizija CCR1009. Nema prekidačkog čipa - uređaj sada sadrži samo potpuno nezavisne Ethernet portove, svaki sa direktnom vezom na CPU, omogućavajući da se prevaziđe prethodno deljeno ograničenje od 1 Gbit iz portova preklopnih čipova i iskoristi puni potencijal procesora snage procesora na tim portovima.

    SKU: CCR1009-7G-1C-1S+PC
    34882
    Dostupnost: Pozovite za informaciju
    Fajlovi za preuzimanje
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 7 x Gigabit Ethernet ports
    1 x Combo port
    1 x SFP+ cage
    LCD panel
    SmartCard slot
    Procesor TLR4-00980
    Radni takt procesora 1 GHz
    Operativni sistem RouterOS
    Memorija 2 GB
    Licenca L6
    Upravljivost CPU temperature monitor
    Current Monitor
    PCB temperature monitor
    Voltage Monitor
    Upravljivost Da
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Broj LAN Portova 7
    Broj SFP+ Portova 1
    Broj Combo Portova 1
    Serial port (COM/RS232) Da
    Vrsta USB porta microUSB type AB
    Slot/Socket Micro SD card
    PoE In Passive PoE
    Radna temperatura -20°C to 60°C
    Napajanje 18-57 V
    Dimenzije 272 x 190 x 44 mm
    Dodaci 1 x 24V 2.5A power adapter
    1 x USB OTG cable
    1 x Ears
    1 x IEC cord
    1 x K-37 fastening set
    Link Stranica proizvođača
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 7 x Gigabit Ethernet ports
    1 x Combo port
    1 x SFP+ cage
    LCD panel
    SmartCard slot
    Procesor TLR4-00980
    Radni takt procesora 1 GHz
    Operativni sistem RouterOS
    Memorija 2 GB
    Licenca L6
    Upravljivost CPU temperature monitor
    Current Monitor
    PCB temperature monitor
    Voltage Monitor
    Upravljivost Da
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Broj LAN Portova 7
    Broj SFP+ Portova 1
    Broj Combo Portova 1
    Serial port (COM/RS232) Da
    Vrsta USB porta microUSB type AB
    Slot/Socket Micro SD card
    PoE In Passive PoE
    Radna temperatura -20°C to 60°C
    Napajanje 18-57 V
    Dimenzije 272 x 190 x 44 mm
    Dodaci 1 x 24V 2.5A power adapter
    1 x USB OTG cable
    1 x Ears
    1 x IEC cord
    1 x K-37 fastening set
    Link Stranica proizvođača
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK PATCHCORD SM LC/UPC-SC/APC SIM 3.0MM, 2M

    230,00

    Patchcord single-mode dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa LC/UPC-SC/APC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink Patchcord SM SC/UPC-SC/APC Sim 3.0mm, 2m

    220,00

    Patchcord single-mode dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/APC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    EXTRALINK SEDIR FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER MC220

    3.210,00

    Extralink Sedir je medija konverter koji pretvara prenos medija između FTP/UTP bakarnih kablova i SFP optičkog predajnika-prijemnika. Dizajniran je da zadovolji ogromne potrebe primene Etherneta i omogućava da se proširi preko optičkog kabla na maksimalnu udaljenost od 80 km (u zavisnosti od korišćenog SFP modula). Procedure instalacije i rada su veoma jednostavne. Status uređaja se može nadgledati lokalno pomoću skupa dijagnostičkih LED dioda na prednjoj ploči.

    UBIQUITI UniFI UAP-AC-PRO

    25.200,00

    UniFi AC Pro AP odlikuje se najnovijom Wi-Fi 802.11ac, 3x3 MIMO tehnologijom prefinjenog industrijskog dizajna i idealan je za raspoređivanje maksimalnih performansi bežičnih mreža. Emituje signal na rastojanjima do 122 metara. UniFi AC Pro AP je gigabitni AP sa 802.3af napajanjem pogodan za unutrašnju ili spoljašnju upotrebu.