Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    EXTRALINK SEDIR FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER MC220

    29,58

    Extralink SEDIR fiber ethernet media converter 1X SFP 1000M 1X RJ45 10/100/1000
    SKU: EX.3296
    34939
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 1 x RJ-45 connector / 1 x SFP Slot
    Standard IEEE802.3 & IEE802.3u, IEEE 802.3z & 802.3ab
    Broj LAN Portova 1
    Broj SFP Portova 1
    Brzina prenosa podataka 1 Gb
    Dimenzije 94x70.6x26.5mm
    EAN /
    Link Stranica proizvođača

    - 100Base-TX/FX or 1000Base-T to 1000BASE-SX/LX Converter
    - Standard : IEEE802.3 & IEE802.3u, IEEE 802.3z & 802.3ab
    - Interface: 1 x RJ-45 connector / 1 x SFP Slot
    - Plug-and-Play installation
    - Support Jumbo Frame (64-9216 Byte)
    - Conversion between different transmission speeds and media types
    - Standalone type or card type ,Can be installed into 2U 14/16 Slots chassis
    - Auto-negotiating Ethernet port (Half/Full Duplex)
    - Auto-crossover Ethernet port (Supports Auto MDI/MDI-X)
    - Easy Installation, Easy Trouble shooting

    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 1 x RJ-45 connector / 1 x SFP Slot
    Standard IEEE802.3 & IEE802.3u, IEEE 802.3z & 802.3ab
    Broj LAN Portova 1
    Broj SFP Portova 1
    Brzina prenosa podataka 1 Gb
    Dimenzije 94x70.6x26.5mm
    EAN /
    Link Stranica proizvođača
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK SFP 1.25G 1310NM 20KM SM DDM

    11,20
    Features:
    - Dual data-rate of 1.25Gbps/1.063Gbps operation
    - Compliant with SFP MSA and SFF-8472 with SC/LC receptacle
    - Digital Diagnostic Monitoring: Internal Calibration or External Calibration
    - Compatible with SONET OC-24-LR-1
    - Compatible with RoHS
    - +3.3V single power supply