Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Mikrotik

    MIKROTIK CRS106-1C-5S

    70,88

    Cloud Router Switch 106-1C-5S je smart switch veličine desktopa, opremljen sa jednim Gigabit Ethernet / SFP kombinovanim portom i pet 1,25Gbps SFP kaveza. Paket uključuje napajanje. Pokreće ga CPU od 400MHz i 128MB RAM-a, RouterOS sa L5 licencom i podržava napajanje od 11-30V.

    SKU: CRS106-1C-5S
    36677
    Dostupnost: Na stanju
    Fajlovi za preuzimanje
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 1 x Combo port
    5 x SFP cages
    Procesor QCA8511
    Radni takt procesora 400 MHz
    Operativni sistem RouterOS
    Memorija 128 MB
    Licenca L5
    Upravljivost Da
    Layer L3
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Broj LAN Portova 1
    Broj SFP Portova 5
    Broj Combo Portova 1
    PoE In Passive PoE
    Radna temperatura -20°C to 70°C
    Napajanje 11-30 V
    Dimenzije 114 x 137 x 29mm
    Dodaci 1 x 24V 0.8A power adapter
    Link Stranica proizvođača
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 1 x Combo port
    5 x SFP cages
    Procesor QCA8511
    Radni takt procesora 400 MHz
    Operativni sistem RouterOS
    Memorija 128 MB
    Licenca L5
    Upravljivost Da
    Layer L3
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Broj LAN Portova 1
    Broj SFP Portova 5
    Broj Combo Portova 1
    PoE In Passive PoE
    Radna temperatura -20°C to 70°C
    Napajanje 11-30 V
    Dimenzije 114 x 137 x 29mm
    Dodaci 1 x 24V 0.8A power adapter
    Link Stranica proizvođača
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK 12-COLOURS PIGTAILS SC/UPC G657A1

    10,13

    Pigtail Extralink sa SC/UPC konektorima na single-mode G.657A1 vlaknu namenjenom FTTx tehnologiji. Ovo vlakno karakteriše smanjen radijus savijanja bez povećanja slabljenja. Ovo je veoma važna karakteristika prilikom izgradnje FTTx mreža zbog velikog broja promena u smeru optičke linije i dimenzija malih ormana i razvodnih kutija.

    Secomp Value RJ45 Coupler Cat6, UTP, black

    0,89
    RJ-45 Konektor Cat. 6 UTP žensko-ženski. Za spajanje kablova

    Extralink SFP+ 10G Direct Attach Cable, 1m

    11,26

    SFP+ kablovi visokih performansi, isplativa I/O rešenja za 10Gb Ethernet i 10G Fiber Channel aplikacije. Poboljšani Pluggable FormFactor (IPF) usklađen za poboljšane EMI/EMC performanse. Mala potrošnja energije od 0.5V. Kompatibilan je sa SFP+ MSA i sa RoHS standardom.

    Extralink SFP+ 10G Direct Attach Cable, 3m

    17,01

    SFP+ kablovi visokih performansi, isplativa I/O rešenja za 10Gb Ethernet i 10G Fiber Channel aplikacije. Poboljšani Pluggable FormFactor (IPF) usklađen za poboljšane EMI/EMC performanse. Mala potrošnja energije od 0.5V. Kompatibilan je sa SFP+ MSA i sa RoHS standardom.

    Mercusys MW302R, 300Mbps Multi-Mode Wireless N Router

    16,12

    MW302R pruža brz, stabilan Wi-Fi za vaše povezane uređaje. Bežične brzine prenosa podataka do 300 Mbps čine ga idealnim za HD strimovanje, onlajn igre i brzo preuzimanje datoteka. Ovaj bežični ruter karakteriše 4 različitih funkcija u jednom uređaju - wireless router, range extender, access point i WISP. Dve eksterne antene pružaju veću pokrivenost bežičnom mrežom u vašem domu ili kancelariji.