Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Mikrotik

    MikroTik RB4011iGS+RM

    219,18

    Serija RB4011 - neverovatno moćni ruteri sa 10 Gigabit portova, SFP + 10Gbps interfejsom i IPsec hardverskim ubrzanjem. RB4011 koristi četverojezgreni Cortex A15 CPU, isti kao u našoj jedinici RB1100AHx4. Uređaj je opremljen sa 1 GB RAM-a, može da obezbedi PoE izlaz na priključku # 10 i dolazi sa kompaktnim i profesionalnim izgledom čvrstog metalnog kućišta u mat crnoj boji. RB4011iGS + RM (Ethernet model) uključuje dva nosača za rack koja će sigurno pričvrstiti jedinicu u standardnom prostoru od 1U.

    SKU: RB4011iGS+RM
    50272
    Dostupnost: Pozovite za informaciju
    Fajlovi za preuzimanje
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 1U rackmount
    10 x Gigabit Ethernet ports
    1 x SFP+
    Procesor 4 core AL21400
    Radni takt procesora 1.4 GHz
    Operativni sistem RouterOS
    Memorija 1 GB
    Licenca L5
    LED PCB temperature monitor
    Voltage Monitor
    Upravljivost Da
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Broj LAN Portova 10
    Broj SFP+ Portova 1
    PoE In Passive PoE
    PoE Out Passive PoE up to 57V
    Radna temperatura -40°C to 70°C
    Napajanje 12-57 V
    Dimenzije 228 x 120 x 30 mm
    Dodaci 1 x 24V 1.5A power adapter
    1 x 4011 ears
    1 x K-60 kit
    Link Stranica proizvođača
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 1U rackmount
    10 x Gigabit Ethernet ports
    1 x SFP+
    Procesor 4 core AL21400
    Radni takt procesora 1.4 GHz
    Operativni sistem RouterOS
    Memorija 1 GB
    Licenca L5
    LED PCB temperature monitor
    Voltage Monitor
    Upravljivost Da
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Broj LAN Portova 10
    Broj SFP+ Portova 1
    PoE In Passive PoE
    PoE Out Passive PoE up to 57V
    Radna temperatura -40°C to 70°C
    Napajanje 12-57 V
    Dimenzije 228 x 120 x 30 mm
    Dodaci 1 x 24V 1.5A power adapter
    1 x 4011 ears
    1 x K-60 kit
    Link Stranica proizvođača
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    Mikrotik S-31DLC20D SFP Module 1,25G

    28,28

    S-31DLC20D je SFP primopredajnik od 1,25 G sa dvostrukim LC konektorom od 1310 nm, za jednosmerna vlakna do 20 kilometara, sa DDM. Jedinice su testirane i kompatibilne sa RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S. Jedinice su kompatibilne i sa ne-MikroTik SFP uređajima.

    Mikrotik hAP ac3 RBD53iG-5HacD2HnD

    126,31

    Zaboravite na beskrajnu potragu za savršenim ruterom i listanje kroz večnost recenzija i specifikacija! Napravili smo hAP koja ima sve funkcije koje će vam možda trebati u godinama koje dolaze. Sa 5 Gigabit Ethernet portova, 256 MB RAM-a i četvorojezgarnim CPU-om, hAP ​​ac³ može da zadovolji i najveća i najzahtevnija domaćinstva. Uz podršku za PoE, može se napajati ili napajati drugim uređajima. Postoji 128 MB NAND i USB port pune veličine koji možete koristiti za dodavanje dodatnog memorijskog prostora.