Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Mikrotik

    Mikrotik S-31DLC20D SFP Module 1,25G

    28,27

    S-31DLC20D je SFP primopredajnik od 1,25 G sa dvostrukim LC konektorom od 1310 nm, za jednosmerna vlakna do 20 kilometara, sa DDM. Jedinice su testirane i kompatibilne sa RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S. Jedinice su kompatibilne i sa ne-MikroTik SFP uređajima.

    SKU: S-31DLC20D
    29127
    Dostupnost: Na stanju
    Fajlovi za preuzimanje
    Specifikacije proizvoda
    Tip modula SFP
    Tip konektora LC
    Mod Singlemod
    Prenos podataka 1.25G
    TX Wavelength 1310 nm
    RX Wavelength 1310 nm
    Domet 20 km
    Link Stranica proizvođača
    EAN 8517620090
    Specifikacije proizvoda
    Tip modula SFP
    Tip konektora LC
    Mod Singlemod
    Prenos podataka 1.25G
    TX Wavelength 1310 nm
    RX Wavelength 1310 nm
    Domet 20 km
    Link Stranica proizvođača
    EAN 8517620090
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    Mikrotik RB750R2 HEX LITE

    57,86

    hEX lite je mali eternet ruter sa pet portova u lepom plastičnom kućištu. Ne samo da je pristupačan, mali, dobrog izgleda i jednostavan za upotrebu – to je verovatno najpovoljniji ruter sa MPLS podrškom na tržištu. Svojim kompaktnim dizajnom i čistim izgledom savršeno će se uklopiti u svako SOHO okruženje.

    EXTRALINK PATCHCORD SM SC/UPC-SC/UPC SIM 3.0MM, 2M

    2,35

    Patchcord single-mode dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink Patchcord SM SC/UPC-LC/UPC Duplex 3.0mm, 2m

    3,90

    Patchcord single-mode dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-LC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC Sim 3.0mm, 1m

    1,77

    Patchcord single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    MIKROTIK RB2011UiAS-RM

    203,23

    RouterBOARD 2011UiAS-RM, u poređenju sa serijom RB2011L, ne samo da ima pet Gigabit LAN portova i pet Fast Ethernet LAN portova, već ima i RJ45 serijski port, USB port i više RAM-a (128MB umesto 64MB). Takođe, ima licencu RouterOS L5 (umesto L4) i lep LCD ekran osetljiv na dodir za konfiguraciju. Sadrži SFP port (SFP modul nije uključen!).