Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Mrežna oprema

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    Naziv

    Cena

    MikroTik CAP XL AC RBCAPGI-5ACD2ND-XL access point, indoor, AC1200, 716MHZ, 128MB, 2XGE, POE OUT, 2,4GH & 5GHZ, L4

    15.890,00

    Novi dizajn ima veću antenu sa visokim pojačanjem, veću osetljivost i ugrađeni reflektor. Ova poboljšanja omogućavaju povećanje pokrivene površine do 100% u poređenju sa prethodnim cAP modelima!

    Dvopojasni, dvolančani 2,4 i 5 GHz bežični radio pruža snažnu pokrivenost u 360 stepeni oko sebe, tako da ne morate toliko da brinete o postavljanju uređaja. Postavljanje na plafon eliminiše mnoge probleme sa apsorpcijom signala, kao što je blokiranje signala velikim TV prijemnicima, metalnim zidovima u kancelarijama na otvorenom, itd.

    Teltonika RUT300 Ethernet Router, 1 x WAN, 4 x LAN, 1 x USB 2.0

    13.590,00
    RUT300 je kompaktni industrijski ruter sa 5x Ethernet portova i RutOS softverom za napredna mrežna rešenja.

    Secomp Roline GREEN U/FTP Data Center PatchCord 6A Slim LSOH beli 2.0m

    370,00
    Roline GREEN U/FTP Data Center PatchCord 6A Slim, with RJ45 Plug, LSOH, beli, 2.0 m

    BDCOM P3310D, OLT, EPON, 4GE

    44.590,00

    OLT P3310D je OLT uređaj sa četiri PON porta (jedan eksterni 10/100 jedan konzolni port četiri fiksna PON porta (pored OLT SFP modula),
    dva optička Gigabit SFP porta dva, Gigabit kombinovana porta, dva električna Gigabit porta, 90-264V AC napajanje napajanje, 19" kućište za montiranje u rack i napajanje.
    BDCOM P3310 OLT može da podrži simetričan PON prenos na 1,25 Gbps, efikasno koristeći propusni opseg i Internet usluge, omogućavajući provajderima da isporučuju pouzdane usluge svojim klijentima.

     

    Extralink SFP+ 10G, 1310nm, SM, LC, 10km, 2-PACK, cena po komadu

    2.850,00

    Extralink SFP+ visokih performansi, ekonomični single-mode SFP moduli koji podržavaju brzinu prenosa podataka od 10 Gbps i domet od 10 km.

    Extralink SFP+ 10G, 1310nm, SM, LC, 40km, 2-PACK, cena po komadu

    3.490,00

    Extralink SFP+, single mode modul, 1310nm, sa LC konektorom, za daljinu do 40 km. 

    Maxlink 1.25G SFP optički modul,SM, 1310nm, 40km, 2xLC konektor,DDM

    1.690,00

    ML-S31D-3 je 1.25G SFP modul sa talasnom dužinom 1310nm, 2 LC konektora za maksimalnu udaljenost 40km sa singlemode vlaknom. SFP modul podržava DDM - digitalno dijagnostičko praćenje.

    LC konektori u SFP modulu imaju UPC tip brušenja.

    Moduli su kompatibilni sa svim MikroTik proizvodima i sa ostalim označenim kao "Cisco compatible".

    Maxlink 1.25G SFP optički modul,SM, 1310nm, 3km, 2xLC konektor,DDM

    1.390,00

    ML-S31D-3 je 1.25G SFP modul sa talasnom dužinom 1310nm, 2 LC konektora za maksimalnu udaljenost 3km sa singlemode vlaknom. SFP modul podržava DDM - digitalno dijagnostičko praćenje.

    LC konektori u SFP modulu imaju UPC tip brušenja.

    Moduli su kompatibilni sa svim MikroTik proizvodima i sa ostalim označenim kao "Cisco compatible".

    Ubiquiti UACC-DAC-SFP28-5M, SFP+ module 25G 5.0m, direct attach copper cable

    12.290,00

    Direct Attach Cable (DAC) sa SFP28 konektorima, za povezivanje optike.