Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: LanPlus

    LanPlus Optički adapter SC/UPC Blue

    23,46

    SC/UPC Simplex adapter je sastavna komponenta optičke mreže. Napravljen je sa velikom preciznošću i akcentom na kvalitet. Adapter se koristi za povezivanje kablova i kao komponenta optičkih patch panela.

    62910
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Konektor SC / UPC
    Kapacitet Simplex
    Mod Singlemod
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Radna temperatura -40 to +75°C
    Specifikacije proizvoda
    Konektor SC / UPC
    Kapacitet Simplex
    Mod Singlemod
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Radna temperatura -40 to +75°C
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK AGNES 2 CORE FIBER OPTIC TERMINATION BOX

    190,00

    Kutija je kompaktna i pogodna za zaštitno povezivanje fiber kablova i pigtail-ova. Može se montirati na zid ili radnu površinu. Laka i mala kutija, jednostavna za instalaciju. Napravljena je od visokokvalitetne inženjerske plastike ABS. Specijalni dizajni za usmeravanje vlakana da bi se obezbedili radijusi savijanja veći od 40 mm.

    Extralink LUNA V3 EPON 1GE ONU ROUTING /NAT FUNCTION ZTE CHIPSET

    1.990,00

    LUNA 1GE je EPON optički ONU terminal dizajniran da ispuni zahteve širokopojasne pristupne mreže. Koristi se u FTTH/FTTO za pružanje podataka i video usluga zasnovanih na EPON mreži.

    Extralink Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC Sim 3.0mm, 1m

    220,00

    Patchcord single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink 1:8 PLC Splitter SC/UPC 900um, 1.5m

    1.228,93

    PLC spliter sa simetričnom distribucijom snage 1:8 sa SC/UPC konektorima. Spliter je izgrađen na tankom kablu od 0.9 mm, što njegovu implementaciju čini lakšom.

    EXTRALINK 1:4 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM

    1.250,00

    PLC spliter sa simetričnom distribucijom snage 1:4 sa SC/UPC konektorima. Spliter je izgrađen na tankom kablu od 0.9 mm, što njegovu implementaciju čini lakšom.