Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    EXTRALINK 12-COLOURS PIGTAILS SC/UPC G657A1

    12,20

    Pigtail Extralink sa SC/UPC konektorima na single-mode G.657A1 vlaknu namenjenom FTTx tehnologiji. Ovo vlakno karakteriše smanjen radijus savijanja bez povećanja slabljenja. Ovo je veoma važna karakteristika prilikom izgradnje FTTx mreža zbog velikog broja promena u smeru optičke linije i dimenzija malih ormana i razvodnih kutija.

    SKU: EX.0356
    33479
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Konektor strana 1 SC / UPC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 1.5m
    Debljina kabla 900 um
    Link Stranica proizvođača
    EAN 5902560360356
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Konektor strana 1 SC / UPC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 1.5m
    Debljina kabla 900 um
    Link Stranica proizvođača
    EAN 5902560360356
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK PROTECTION SLEEVE 60MM

    0,07

    Splicing Sleeve od 60mm (1.5mm Stainless Steel Wire). Pakovanje od 100 komada.

    Extralink Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC Sim 3.0mm, 1m

    1,66

    Patchcord single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink LUNA V3 EPON 1GE ONU ROUTING /NAT FUNCTION ZTE CHIPSET

    21,44

    LUNA 1GE je EPON optički ONU terminal dizajniran da ispuni zahteve širokopojasne pristupne mreže. Koristi se u FTTH/FTTO za pružanje podataka i video usluga zasnovanih na EPON mreži.

    MikroTik SXTSQ LITE 5 RBSXTSQ5ND

    57,83

    SXTsq Lite5 je kompaktan i lagan spoljni bežični uređaj sa integrisanom antenom. Savršeno za veze od tačke do tačke do 12 kilometara ili kao CPE jedinica. Kompaktan je, otporan na vremenske uslove i lako se montira.