Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    SFP Moduli

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    Naziv

    Cena

    Ubiquiti UF-RJ45-10G

    12.156,29

    Za povezivanje bakarnih Eternet kablova, UF-RJ45-10G u SFP+ portu za brzine do 10Gbps i udaljenosti do 30m.

    EXTRALINK SFP 1.25G WDM BIDI 1310/1550NM 20KM DDM 2PCS SC

    4.190,00

    Extralink SFP 1.25G WDM visokih performansi, ekonomični single-mode SFP moduli koji podržavaju brzinu prenosa podataka od 1.25 Gbps/1.0625 Gbps i domet od 20 km. Kompatibilni su sa SFP MSA i SFF-8472. Digitalni dijagnostički nadzor za internu ili eksternu kalibraciju. U skladu je sa ROHS standardom. Modul sa jednostrukim napajanjem od 3.3 V.

    Ubiquiti SFP+ UF-MM-10G 10G 850nm 300m MM LC

    3.676,50

    Ubiquiti Networks nudi mnoštvo UFiber ™ modula i jednosmernih vlakana za vaše nove instalacije i nadogradnje postojeće infrastrukture.

    Ubiquiti SFP UF-MM-1G 1.25G 850nm 550m MM LC

    1.750,00

    Ubiquiti Networks nudi mnoštvo UFiber ™ modula i jednosmernih vlakana za vaše nove instalacije i nadogradnje postojeće infrastrukture.

    Mikrotik S-RJ01 SFP modul RJ45 10/100/1000Base-T

    4.890,00

    S-RJ01 je bakarni modul RJ45 SFP 10/100/1000M, kompatibilan sa većinom Gigabit SFP portova dostupnih na različitim mrežnim uređajima. Uz isporučivanje CCR1016-12S-1S+, po popularnoj potražnji sada je moguće i zasebno kupiti.

    Mikrotik S-3553LC20D PAIR OF SFP MODULES

    10.450,00

    S-3553LC20D je par SFP primopredajnika. S-35LC20D je optički SFP modul od 1.25G s jednim modom sa LC konektorom, T1310nm/R1550nm, koji radi za veze do 20 km i podržava DDM.

    Mikrotik S-31DLC20D SFP Module 1,25G

    3.490,00

    S-31DLC20D je SFP primopredajnik od 1,25 G sa dvostrukim LC konektorom od 1310 nm, za jednosmerna vlakna do 20 kilometara, sa DDM. Jedinice su testirane i kompatibilne sa RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S. Jedinice su kompatibilne i sa ne-MikroTik SFP uređajima.

    Mikrotik S+RJ10 SFP+ modul RJ45 10Gbps do 200m

    11.290,00

    Ovaj jedinstveni modul otvara mogućnosti povezivanja velike brzine, nudeći brzine do 10 Gbps preko uobičajenih poznatih kablova upletenih parica u vašim postojećim proizvodima koji imaju SFP+ portove. Bilo koji MikroTik uređaj s aktivnim hlađenjem koji ima SFP+ portove sada se može koristiti bez instaliranja optičkih vlakana, samo priključite S+ RJ10 i mreža se može nadograditi na 10 Gbps, što je spremno za novu generaciju hardvera RJ45.

    Mikrotik S+85DLC03D MM 10G SFP+ , 850nm, LC, 300m

    9.190,00

    S+85DLC03D je 10G SFP+ modul sa LC konektorom, 850nm, za višekanalne veze do 300 metara. Jedinice su testirane i kompatibilne sa CCR1036-8G-2S + i CCR1036-8G-2S+EM. Jedinice su kompatibilne i sa ne-MikroTik SFP uređajima.

    SFP Moduli

    Filter by:

    Clear All
    Min: 1.649,00 din. Max: 20.495,00 din.
    din.1649 din.20495