Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Ubiquiti

    Ubiquiti PBE-5AC-GEN2

    165,73

    PowerBeam® AC integriše poseban Wi-Fi radio za brzu i jednostavnu konfiguraciju pomoću Vašeg mobilnog telefona. Ubiquiti-jeva InnerFeed® tehnologija integriše radio u feedhorn antene, tako da nema potrebe za kablovima, što poboljšava performanse jer se eliminišu gubici.

    SKU: PBE-5AC-GEN2
    42846
    Dostupnost: Na stanju
    Fajlovi za preuzimanje
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 1 x 10/100/1000 Ethernet Port
    WiFi frekvencija 5 GHz
    Vrsta antene Eksterna
    Izmenjiva antena Ne
    Jačina signala 25 dBi
    Procesor MIPS 74Kc
    Memorija 64 MB
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Broj LAN Portova 1
    PoE In Passive PoE
    Napajanje 24V, 0.5A Gigabit PoE Adapter (Included)
    Dimenzije 420 x 420 x 230 mm
    Težina 2.22 kg
    Radna temperatura -40°C to 70°C
    Dodaci 1 x Dish Reflector
    1 x Rear Housing
    1 x Mounting Bracket
    4 x Hex Bolts with Washers
    1 x Pole Clamp
    2 x Carriage Bolts
    2 x Flange Nuts
    1 x Gigabit PoE (24V, 0.5A) with Mounting Bracket
    1 x Power Cord
    EAN 810354026720
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 1 x 10/100/1000 Ethernet Port
    WiFi frekvencija 5 GHz
    Vrsta antene Eksterna
    Izmenjiva antena Ne
    Jačina signala 25 dBi
    Procesor MIPS 74Kc
    Memorija 64 MB
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Broj LAN Portova 1
    PoE In Passive PoE
    Napajanje 24V, 0.5A Gigabit PoE Adapter (Included)
    Dimenzije 420 x 420 x 230 mm
    Težina 2.22 kg
    Radna temperatura -40°C to 70°C
    Dodaci 1 x Dish Reflector
    1 x Rear Housing
    1 x Mounting Bracket
    4 x Hex Bolts with Washers
    1 x Pole Clamp
    2 x Carriage Bolts
    2 x Flange Nuts
    1 x Gigabit PoE (24V, 0.5A) with Mounting Bracket
    1 x Power Cord
    EAN 810354026720
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    Extralink Patchcord SM SC/UPC-LC/UPC Duplex 3.0mm, 2m

    3,73

    Patchcord single-mode dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-LC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    MIKROTIK RBLHGG-60AD Wireless Wire Dish

    181,15

    Wireless Wire Dish je revolucionarno rešenje koje nudi brzinu i kvalitet vlakana na udaljenostima do 1500m.
    Ovaj neverovatan komplet čini sigurnu AES šifrovanu bežičnu vezu od 60 GHz na koju ne utiče prepun WiFi spektar, nudeći stabilnu i brzu vezu na udaljenosti od 1500 metara ili više.
    Cena je iskazana po komadu, za ceo link je potrebno kupiti dva komada.

    Extralink Patchcord SM SC/UPC-LC/UPC Duplex 3.0mm, 3m

    3,64

    Patchcord single-mode dužine 3 metra, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-LC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    EXTRALINK CAT5E SFTP OUTDOOR CABLE, ESD GW, KOTUR 305M

    310,20

    Mrežni kabl FTP Cat. 5e za spoljnu upotrebu. Izrađen od 24 AWG parova bakarnih provodnika presvučenih 1.02mm HDPE-om. Zaštićen 0.05mm aluminijumskom folijom. Dodatna odvodna žica pomaže u uzemljivanju ESD napada. Sve obložena PE spoljna obloga debljine 0.55 mm, dizajnirana za rad u svim vremenskim uslovima i okruženjima. Kabl na rolnama izuzetno lak za korišćenje. Specijalni unutrašnji rotirajući mehanizam sprečava oštećenje kabla prilikom odmotavanja.