Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    Extralink Patchcord SM SC/UPC-LC/UPC Duplex 3.0mm, 2m

    430,82

    Patchcord single-mode dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-LC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    SKU: EX.3654
    38042
    Dostupnost: Pozovite za informaciju
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Kapacitet Duplex
    Konektor strana 1 SC / UPC
    Konektor strana 2 LC / UPC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 2m
    EAN 5902560363654
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Kapacitet Duplex
    Konektor strana 1 SC / UPC
    Konektor strana 2 LC / UPC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 2m
    EAN 5902560363654
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK PATCHCORD SM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX 3.0MM, 2M

    465,30

    Patchcord single-mode dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa LC/UPC-LC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink Patchcord SM SC/UPC-LC/UPC Duplex 3.0mm, 1m

    346,69

    Patchcord single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-LC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Ubiquiti PBE-5AC-GEN2

    20.459,66

    PowerBeam® AC integriše poseban Wi-Fi radio za brzu i jednostavnu konfiguraciju pomoću Vašeg mobilnog telefona. Ubiquiti-jeva InnerFeed® tehnologija integriše radio u feedhorn antene, tako da nema potrebe za kablovima, što poboljšava performanse jer se eliminišu gubici.

    Extralink Patchcord SM SC/UPC-LC/UPC Duplex 3.0mm, 3m

    449,30

    Patchcord single-mode dužine 3 metra, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-LC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.