Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: OEM

    2 Core Optic Box Indoor White (bela) KY102

    150,00

    Kutija je kompaktna i pogodna za zaštitno povezivanje fiber kablova i pigtail-ova. Može se montirati na zid ili radnu površinu. Laka i mala kutija, jednostavna za instalaciju. Napravljena je od visokokvalitetne inženjerske plastike ABS. Specijalni dizajni za usmeravanje vlakana da bi se obezbedili radijusi savijanja veći od 40 mm.

    68376
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Primena ZOK Indoor
    Tip montaže Nadzemna
    Broj SC adapatera 2
    Boja Bela
    Specifikacije proizvoda
    Primena ZOK Indoor
    Tip montaže Nadzemna
    Broj SC adapatera 2
    Boja Bela
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK SC/UPC SIMPLEX ADAPTER BLUE

    20,00

    SC/UPC Simplex adapter je sastavna komponenta optičke mreže. Napravljen je sa velikom preciznošću i akcentom na kvalitet. Adapter se koristi za povezivanje kablova i kao komponenta optičkih patch panela.

    Extralink Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC Sim 3.0mm, 1m

    220,00

    Patchcord single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    EXTRALINK PATCHCORD SM SC/UPC-SC/UPC SIM 3.0MM, 2M

    220,00

    Patchcord single-mode dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink Patchcord SC/APC-SC/APC SM G652D Simplex 3.0mm 1m

    250,00

    Patchcord single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa SC/APC-SC/APC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    EXTRALINK 1:4 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM

    1.250,00

    PLC spliter sa simetričnom distribucijom snage 1:4 sa SC/UPC konektorima. Spliter je izgrađen na tankom kablu od 0.9 mm, što njegovu implementaciju čini lakšom.