Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    Extralink Patchcord SC/APC-SC/APC SM G652D Simplex 3.0mm 1m

    2,02

    Patchcord single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa SC/APC-SC/APC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    SKU: EX.10253
    64597
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Kapacitet Simplex
    Konektor strana 1 SC / APC
    Konektor strana 2 SC / APC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 1m
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Kapacitet Simplex
    Konektor strana 1 SC / APC
    Konektor strana 2 SC / APC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 1m
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    2 Core Optic Box Indoor White (bela) KY102

    1,22

    Kutija je kompaktna i pogodna za zaštitno povezivanje fiber kablova i pigtail-ova. Može se montirati na zid ili radnu površinu. Laka i mala kutija, jednostavna za instalaciju. Napravljena je od visokokvalitetne inženjerske plastike ABS. Specijalni dizajni za usmeravanje vlakana da bi se obezbedili radijusi savijanja veći od 40 mm.

    Extralink Patchcord SM LC/UPC-SC/UPC Sim 3.0mm, 1m

    1,86

    Patchcord single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa LC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    OEM Konektor UTP RJ45 100kom.

    8,10
    - pakovanje 100kom.

    Mercusys MR70X, AX1800 Dual-Band WiFi 6 Router

    55,81

    Uz novu generaciju WiFi 6, MR70X pruža brzine do 1.8 Gbps, 1.2 Gbps na 5 GHz i 574 Mbps na 2.4 GHz. WiFi 6 poboljšava kapacitet mreže čime pokriva sve veće zahteve korisnika. Sa MU-MIMO i OFDMA, MR70X prenosi podatke na i sa više uređaja istovremeno, dostižući do četiri puta veći kapacitet, značajno povećavajući efikasnost prenosa vaših uređaja i propusnost vaše cele mreže pod istim uslovima. Četiri eksterne antene pružaju veću pokrivenost bežičnom mrežom u vašem domu ili kancelariji. Najnoviji bezbednosni standard, WPA3, pruža poboljšanu sveobuhvatnu WiFi zaštitu.

    Extralink Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM Simplex 3.0mm 1.0m

    1,86

    Patchcord Single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa LC/UPC-LC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.