Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Žao nam je - ovaj proizvod nije više raspoloživ!

    Brend: Extralink

    Extralink Patchcord SC/APC-SC/APC SM G652D Simplex 3.0mm 1m

    2,11

    Patchcord single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa SC/APC-SC/APC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    SKU: EX.10253
    64597
    Dostupnost: Pozovite za informaciju
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Kapacitet Simplex
    Konektor strana 1 SC / APC
    Konektor strana 2 SC / APC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 1m
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Kapacitet Simplex
    Konektor strana 1 SC / APC
    Konektor strana 2 SC / APC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 1m
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    2 Core Optic Box Indoor White (bela) KY102

    1,22

    Kutija je kompaktna i pogodna za zaštitno povezivanje fiber kablova i pigtail-ova. Može se montirati na zid ili radnu površinu. Laka i mala kutija, jednostavna za instalaciju. Napravljena je od visokokvalitetne inženjerske plastike ABS. Specijalni dizajni za usmeravanje vlakana da bi se obezbedili radijusi savijanja veći od 40 mm.

    MIKROTIK CSS106-1G-4P-1S

    67,39
    5k Gigabit PoE out Ethernet Smart Svitch, SFP port, plastično kućište, SvOS

    Extralink Patchcord SM LC/UPC-SC/UPC Sim 3.0mm, 1m

    1,86

    Patchcord single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa LC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    OEM Konektor UTP RJ45 100kom.

    8,10
    - pakovanje 100kom.

    Mercusys MR70X, AX1800 Dual-Band WiFi 6 Router

    61,48

    Uz novu generaciju WiFi 6, MR70X pruža brzine do 1.8 Gbps, 1.2 Gbps na 5 GHz i 574 Mbps na 2.4 GHz. WiFi 6 poboljšava kapacitet mreže čime pokriva sve veće zahteve korisnika. Sa MU-MIMO i OFDMA, MR70X prenosi podatke na i sa više uređaja istovremeno, dostižući do četiri puta veći kapacitet, značajno povećavajući efikasnost prenosa vaših uređaja i propusnost vaše cele mreže pod istim uslovima. Četiri eksterne antene pružaju veću pokrivenost bežičnom mrežom u vašem domu ili kancelariji. Najnoviji bezbednosni standard, WPA3, pruža poboljšanu sveobuhvatnu WiFi zaštitu.