Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Bdcom

    BDCOM GSFP-LX-20-D, 1GE SFP 1310 nm, 20km, LC, DDM, SM

    1.390,00

    Optički SFP modul, 1.25Gbps, dual LC konektor

    SKU: GSFP-LX-20-D
    71295
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Tip modula SFP
    Tip konektora LC
    Prenos podataka 1.25 Gbps
    Domet 20 km
    Specifikacije proizvoda
    Tip modula SFP
    Tip konektora LC
    Prenos podataka 1.25 Gbps
    Domet 20 km