Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    EXTRALINK PATCHCORD SM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX 3.0MM, 1M

    490,00

    Patchcord single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa LC/UPC-LC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    SKU: EX.2923
    33538
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Kapacitet Duplex
    Konektor strana 1 LC / UPC
    Konektor strana 2 LC / UPC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 1m
    Link Stranica proizvođača
    EAN 5902560362923
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Kapacitet Duplex
    Konektor strana 1 LC / UPC
    Konektor strana 2 LC / UPC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 1m
    Link Stranica proizvođača
    EAN 5902560362923
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK PATCHCORD SM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX 3.0MM, 2M

    530,00

    Patchcord single-mode dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa LC/UPC-LC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    EXTRALINK SEDIR FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER MC220

    3.290,00

    Extralink Sedir je medija konverter koji pretvara prenos medija između FTP/UTP bakarnih kablova i SFP optičkog predajnika-prijemnika. Dizajniran je da zadovolji ogromne potrebe primene Etherneta i omogućava da se proširi preko optičkog kabla na maksimalnu udaljenost od 80 km (u zavisnosti od korišćenog SFP modula). Procedure instalacije i rada su veoma jednostavne. Status uređaja se može nadgledati lokalno pomoću skupa dijagnostičkih LED dioda na prednjoj ploči.