Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    EXTRALINK PATCHCORD SM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX 3.0MM, 1M

    3,11

    SKU: EX2923
    33538
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Tip konektora LC
    Tip završetka UPC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 1m
    Kapacitet Duplex
    EAN /
    Link Stranica proizvođača
    Specifikacije proizvoda
    Tip konektora LC
    Tip završetka UPC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 1m
    Kapacitet Duplex
    EAN /
    Link Stranica proizvođača
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK SEDIR FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER MC220

    23,99
    Extralink SEDIR fiber ethernet media converter 1X SFP 1000M 1X RJ45 10/100/1000

    EXTRALINK SFP 1.25G WDM BIDI 1310/1550NM 20KM DDM 2PCS LC

    30,23
    Opis: SFP-BIDI primopredajnici su visokoučinkoviti, ekonomični moduli koji podržavaju dvostruku brzinu prenosa podataka od 1.25Gbps / 1.0625Gbps i 20km udaljenosti sa SMF. Transceiver se sastoji od tri sekcije: FP laserski predajnik, PIN fotodioda integrisana sa pretpojačalom trans-impedanse (TIA) i MCU kontrolnom jedinicom. Svi moduli zadovoljavaju zahteve za sigurnost lasera ​​klase I.