Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: OEM

    OEM Drop wire clamp-metalni zatezač DS

    1,26

    28041
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Ostalo Stainless Steel Drop Wire Clamp 1-2 Pair
    - Materials: Stainless steel drop wire clamps are made by stainless steel.
    - Bail wire materials: stainless steel 430.
    - Stainless steel drop wire clamps are available with plastic shim and stainless steel shim.
    - Tensile: 180-260kgs.
    - Uesd to support one and two pair telephone drop wire at span clamps, drive hooks, and various drop attachment.
    EAN /
    Specifikacije proizvoda
    Ostalo Stainless Steel Drop Wire Clamp 1-2 Pair
    - Materials: Stainless steel drop wire clamps are made by stainless steel.
    - Bail wire materials: stainless steel 430.
    - Stainless steel drop wire clamps are available with plastic shim and stainless steel shim.
    - Tensile: 180-260kgs.
    - Uesd to support one and two pair telephone drop wire at span clamps, drive hooks, and various drop attachment.
    EAN /
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK PROTECTION SLEEVE 60MM

    0,07

    Splicing Sleeve od 60mm (1.5mm Stainless Steel Wire). Pakovanje od 100 komada.

    EXTRALINK SC/UPC SIMPLEX ADAPTER BLUE

    0,18

    SC/UPC Simplex adapter je sastavna komponenta optičke mreže. Napravljen je sa velikom preciznošću i akcentom na kvalitet. Adapter se koristi za povezivanje kablova i kao komponenta optičkih patch panela.

    EXTRALINK SC/APC SIMPLEX SM ADAPTER GREEN

    0,17

    SC/APC Simplex adapter je sastavna komponenta optičke mreže. Napravljen je sa velikom preciznošću i akcentom na kvalitet. Adapter se koristi za povezivanje kablova i kao komponenta optičkih patch panela.

    Extralink Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC Sim 3.0mm, 1m

    1,66

    Patchcord single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.