Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Extralink

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    EXTRALINK SFP 1.25G WDM BIDI 1310/1550NM 20KM DDM 2PCS SC

    24,97
    Opis: SFP-BIDI primopredajnici su visokoučinkoviti, ekonomični moduli koji podržavaju dvostruku brzinu prenosa podataka od 1.25Gbps / 1.0625Gbps i 20km udaljenosti sa SMF. Transceiver se sastoji od tri sekcije: FP laserski predajnik, PIN fotodioda integrisana sa pretpojačalom trans-impedanse (TIA) i MCU kontrolnom jedinicom. Svi moduli zadovoljavaju zahteve za sigurnost lasera ​​klase I.

    Extralink 16 Port 10/100/1000 PoE injector, 19'', rack mount

    168,29
    PoE panel sa 16 portova koristi 10/100/1000M Ethernet. Gornja utičnica Rj45 je za "LAN / Switch / PC" 1/2 i 3/6 ili 4/5 i 7/8 prenos podataka. Pod RJ45 (napajanje + podaci) utičnica je za isporuku podataka i snage: Režim A-1/2 & 3/6 Režim B-4/5 & 7/8. Svaka utičnica pruža zaštitu od kratkog spoja (trenutna zaštita 650mA).

    Extralink VENUS GPON ONU 1 10/100/100 Port, ZTE Chipset, Routing, NAT

    29,42
    Proizvodi Ektralink 1GE ONU u potpunosti su u skladu sa IEEE 802.3-2005 i tehničkim specifikacijama EPON uređaja (V2.1). Operativan je, upravljiv i održiv na nivou telekomunikacija i može pružiti uslugu podataka velike brzine za korisnike. Ima PON up port koji se povezuje sa krajnjim aparatom putem optičkih vlakana.

    Extralink SFP+ 10G Direct Attach Cable, 3m

    15,58
    Sklop SFP + su visoko efikasna, ekonomična I/O rešenja za 10Gb Ethernet i 10G optičke kanale. SFP + bakreni moduli omogućavaju proizvođačima hardvera da postignu visoku gustinu portova, konfigurabilnost i upotrebu pri veoma niskom ulaganju i smanjenom budžetu. Sklopovi kablova velike brzine zadovoljavaju i prevazilaze standardne zahteve Gigabit Ethernet i Fiber Channel za performanse i pouzdanost.

    Extralink SFP+ 10G Direct Attach Cable, 1m

    11,88
    Sklop SFP + su visoko efikasna, ekonomična I/O rešenja za 10Gb Ethernet i 10G optičke kanale. SFP + bakreni moduli omogućavaju proizvođačima hardvera da postignu visoku gustinu portova, konfigurabilnost i upotrebu pri veoma niskom ulaganju i smanjenom budžetu. Sklopovi kablova velike brzine zadovoljavaju i prevazilaze standardne zahteve Gigabit Ethernet i Fiber Channel za performanse i pouzdanost.

    Extralink

    Filter by:

    Clear All
    Min: €0,00 Max: €1719,00
    0 1719