Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Extralink

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    Extralink POE-24-24W-G 24V 24W 1A Gbit Power Adapter with AC Cable

    10,10
    24V 24W 1A je Gigabit Power-over-Ethernet (PoE) napajanje. Omogućava jednosmernu struju za PoE uređaj opremljen "ubrizgavanjem" jednosmerne struje preko ethernet kabla. Kompatibilan je sa Ubiquiti i MikroTik RouterBoard-om, AP-om i ostalom opremom koja podržava standardni PoE.

    EXTRALINK Patch panel 24 DUPLEX SC/ 48 porta sa kasetom, bez modula, crni

    38,20
    Extralink Patch panel 24 porta sa kasetom, bez modula, crni

    Extralink POE-48-24W-G 48V 24W 0.5A Gbit Power Adapter with AC Cable

    10,50
    24W 48V 0.5A je Gigabit Power-over-Ethernet (PoE) napajanje. Omogućava jednosmernu struju za PoE uređaj opremljen "ubrizgavanjem" jednosmerne struje preko ethernet kabla. Kompatibilan je sa Ubiquiti i MikroTik RouterBoard-om, AP-om i ostalom opremom koja podržava standardni PoE.

    Extralink POE-48-48W 48V 48W 1A Gbit Power Adapter with AC Cable

    19,84
    48W 48V 1A je Gigabit Power-over-Ethernet (PoE) napajanje. Omogućava jednosmernu struju za PoE uređaj opremljen "ubrizgavanjem" jednosmerne struje preko ethernet kabla. Kompatibilan je sa Ubiquiti i MikroTik RouterBoard-om, AP-om i ostalom opremom koja podržava standardni PoE.

    EXTRALINK SFP+ 10G WDM BIDI 1270/1330NM 20KM 2PCS LC

    124,39
    -Fiber Bi-Directional SFP+ Optical Transceiver
    -Electrical interface compliant to SFF-8431
    -Hot Pluggable
    -Up to 10.7Gbps Data Links
    -1270/1330nm DFB LD Transmitter
    -1270/1330nm PIN Receiver
    -Low power consumption
    -Applicable for 20kmSMF connection
    -All-metal housing for superior EMI performance
    -Advanced firmware allow customer system encryption information to be stored in transceiver
    -Cost effective SFP+ solution, enables higher port densities and greater bandwidth
    -Operating case temperature: 0 to 70 °C

    EXTRALINK SFP 1.25G WDM BIDI 1310/1550NM 3KM DDM 2PCS LC

    25,74
    Opis: SFP-BIDI primopredajnici su visokoučinkoviti, ekonomični moduli koji podržavaju dvostruku brzinu prenosa podataka od 1.25Gbps / 1.0625Gbps i 20km udaljenosti sa SMF. Transceiver se sastoji od tri sekcije: FP laserski predajnik, PIN fotodioda integrisana sa pretpojačalom trans-impedanse (TIA) i MCU kontrolnom jedinicom. Svi moduli zadovoljavaju zahteve za sigurnost lasera ​​klase I.

    Extralink

    Filter by:

    Clear All
    Min: €0,00 Max: €1719,00
    0 1719