Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Extralink

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    Extralink Patchcord LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 Duplex 3.0mm, 3m

    4,05

    Patchcord Multi-mode dužine 3 metra, prečnika 3 mm, sa LC/UPC-LC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink Patchcord LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 Duplex 3.0mm, 2m

    3,55

    Patchcord Multi-mode dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa LC/UPC-LC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink Patchcord LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 Duplex 3.0mm, 1m

    3,09

    Patchcord Multi-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa LC/UPC-LC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink Patchcord LC/UPC-LC/APC MM OM2 Duplex 3.0mm, 2m

    5,57

    Patchcord Multi-mode OM2 dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa LC/UPC-LC/APC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink 24 port STP 19" modular patchpanel

    11,68

    Extralink modularni 24-portni STP patch panel uklapa se u sve standardne 19-inčne rack ormane i uključuje ugrađeno upravljanje kablovima (traka za podršku) kako bi omogućili efikasnu organizaciju kablova.

    Extralink LUNA V3 EPON 1GE ONU ROUTING /NAT FUNCTION ZTE CHIPSET

    21,44

    LUNA 1GE je EPON optički ONU terminal dizajniran da ispuni zahteve širokopojasne pristupne mreže. Koristi se u FTTH/FTTO za pružanje podataka i video usluga zasnovanih na EPON mreži.

    EXTRALINK 12F AERIAL FIBER OPTIC CABLE 5,2mm G.652D, 4km kotur

    1.718,00

    Optički jednomodni kabl prečnika 5,2 mm sa 12 vlakana G652D i zatezne čvrstoće od 0,5 kN. Napravljen od materijala otpornog na teške vremenske uslove i temperaturne razlike. Pretežno se koriste za spoljne nadzemne instalacije. Proizvod je upakovan u kotur od 4000 m.

    EXTRALINK 4F FIBER OPTIC CABLE 4J G.657A1, 1km kotur

    202,98

    4F S-NOTKSP optički kabl namenjen prvenstveno za nadzemne instalacije za upotrebu na kratkim rastojanjima. Izrađen je od 4 vlakna G.657A1. Spoljni LSZH omotač omotač pruža zaštitu od spoljašnjih uticaja i čini kabl otpornim na UV zračenje.

    EXTRALINK SFP 1.25G SFP to RJ45 100m

    25,53

    Extralink SFP RJ45 modul sa propusnošću od 1000 Mb/s je moćan i isplativ uređaj koji je usklađen sa Gigabit Ethernet i 1000-BASE-T standardima definisanim IEEE 802. 3-2002 i IEEE 802.3ab. SFP RJ45 modul je kompatibilan sa većinom Gigabit SFP portova na mrežnim uređajima. Uređaj ima potpuno metalno kućište i samim tim niski EMI.

    Extralink

    Filter by:

    Clear All
    Min: €0,00 Max: €1996,00
    0 1996