Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    EXTRALINK 12-COLOURS PIGTAILS SC/APC G657A1

    12,07

    Pigtail Extralink sa SC/APC konektorima na single-mode G.657A1 vlaknu namenjenom FTTx tehnologiji. Ovo vlakno karakteriše smanjen radijus savijanja bez povećanja slabljenja. Ovo je veoma važna karakteristika prilikom izgradnje FTTx mreža zbog velikog broja promena u smeru optičke linije i dimenzija malih ormana i razvodnih kutija.

    SKU: EX.0349
    33130
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Konektor strana 1 SC / APC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 1.5m
    Debljina kabla 900 um
    Link Stranica proizvođača
    EAN 5902560360349
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Konektor strana 1 SC / APC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 1.5m
    Debljina kabla 900 um
    Link Stranica proizvođača
    EAN 5902560360349
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK SC/APC SIMPLEX SM ADAPTER GREEN

    0,20

    SC/APC Simplex adapter je sastavna komponenta optičke mreže. Napravljen je sa velikom preciznošću i akcentom na kvalitet. Adapter se koristi za povezivanje kablova i kao komponenta optičkih patch panela.

    Fast connector SC/APC DS - zeleni

    2,35

    Brzi SC/APC konektor za FTTH. Koristi se za završavanje optičkih kablova i brzo unakrsno povezivanje, popravku kablova, različite komutacione čvorove u FTTH mrežama. Osim u FTTH mrežama, mogu se koristiti u svim optičkim mrežama gde su potrebni konektori tipa APC.

    Mikrotik LHG 5 (LHG-5ND)

    87,34

    LHG 5 je kompaktan i lagan bežični uređaj 5GHz 802.11a/n sa integrisanom mrežnom antenom sa dvostrukom polarizacijom 24,5 dBi. Savršen je za povezivanje od tačke do tačke ili za upotrebu kao CPE na većim daljinama i podržava Nv2 TDMA protokol. Rešetkast dizajn obezbeđuje zaštitu od vetra, a činjenica da je element antene ugrađen u bežičnu jedinicu znači da nema gubitaka na kablovima.

    Extralink Patchcord SM SC/UPC-SC/APC Sim 3.0mm, 1m

    1,72

    Patchcord single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/APC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Mikrotik mANT30 PA

    212,46

    mANT30 je parabolična antena za opseg 5 GHz, jačine 30 dBi, napravljena po najvišim industrijskim standardima. Kompatibilan u radu sa proizvodima iz serije Basebox, dok se može koristiti za bilo koji bežični uređaj montiran na stub u skladu sa dužinom FlexGuide kabla.
    Basebox bežični uređaj na slici je ilustrativnog karaktera.