Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    EXTRALINK 12-COLOURS PIGTAILS SC/APC G657A1

    10,93

    Pigtail Extralink sa SC/APC konektorima na single-mode G.657A1 vlaknu namenjenom FTTx tehnologiji. Ovo vlakno karakteriše smanjen radijus savijanja bez povećanja slabljenja. Ovo je veoma važna karakteristika prilikom izgradnje FTTx mreža zbog velikog broja promena u smeru optičke linije i dimenzija malih ormana i razvodnih kutija.

    SKU: EX.0349
    33130
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Konektor strana 1 SC / APC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 1.5m
    Debljina kabla 900 um
    Link Stranica proizvođača
    EAN 5902560360349
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Konektor strana 1 SC / APC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 1.5m
    Debljina kabla 900 um
    Link Stranica proizvođača
    EAN 5902560360349
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK SC/APC SIMPLEX SM ADAPTER GREEN

    0,17

    SC/APC Simplex adapter je sastavna komponenta optičke mreže. Napravljen je sa velikom preciznošću i akcentom na kvalitet. Adapter se koristi za povezivanje kablova i kao komponenta optičkih patch panela.

    Fast connector SC/APC DS - zeleni

    1,60

    Brzi SC/APC konektor za FTTH. Koristi se za završavanje optičkih kablova i brzo unakrsno povezivanje, popravku kablova, različite komutacione čvorove u FTTH mrežama. Osim u FTTH mrežama, mogu se koristiti u svim optičkim mrežama gde su potrebni konektori tipa APC.

    Mikrotik LHG 5 (LHG-5ND)

    87,34

    LHG 5 je kompaktan i lagan bežični uređaj 5GHz 802.11a/n sa integrisanom mrežnom antenom sa dvostrukom polarizacijom 24,5 dBi. Savršen je za povezivanje od tačke do tačke ili za upotrebu kao CPE na većim daljinama i podržava Nv2 TDMA protokol. Rešetkast dizajn obezbeđuje zaštitu od vetra, a činjenica da je element antene ugrađen u bežičnu jedinicu znači da nema gubitaka na kablovima.

    Extralink Patchcord SM SC/UPC-SC/APC Sim 3.0mm, 1m

    1,61

    Patchcord single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/APC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Mikrotik mANT30 PA

    212,45

    mANT30 je antena od 5 GHz 30 dBi, izgrađena po najvišim industrijskim standardima. Izgrađena za prilagođavanje naših proizvoda iz serije Basebox, uz mogućnost korišćenja za bilo koji bežični uređaj koji se montira na stub zbog odgovarajuće dužine sadržanog FlexGuide kabla.