Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: OEM

    Splitter 1:2 with connector sc/upc DS - plavi

    1.110,00

    PLC spliter sa simetričnom distribucijom snage 1:2 sa SC/UPC konektorima. Spliter je izgrađen na tankom kablu od, što njegovu implementaciju čini lakšom. Pakovanje od 1 komad.

    53534
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Konektor SC / UPC
    Podela splitova 1:2
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Specifikacije proizvoda
    Konektor SC / UPC
    Podela splitova 1:2
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK SC/UPC SIMPLEX ADAPTER BLUE

    20,00

    SC/UPC Simplex adapter je sastavna komponenta optičke mreže. Napravljen je sa velikom preciznošću i akcentom na kvalitet. Adapter se koristi za povezivanje kablova i kao komponenta optičkih patch panela.

    Extralink Patchcord SM SC/UPC-LC/UPC Duplex 3.0mm, 1m

    Pozovite za cenu

    Patchcord single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-LC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Mercusys MW325R v3,WiFi4 300Mbps Enhanced Wireless N Router, 4 x 5dbi

    2.490,00

    MW325R stvara ekspanzivnu bežičnu mrežu za pružanje šire bežične pokrivenosti do 500 m2 Wi-Fi brzine do 300Mbps. Možete uživati u pouzdanim vezama visokih performansi u dnevnoj sobi, spavaćoj sobi ili čak u dvorištu. Kombinacijom 2x2 MIMO tehnologije i četiri antene jakog pojačanja, MW325R značajno povećava mogućnosti prenosa i prijema signala. To znači da ne morate da brinete o kašnjenju ili prekidu veza dok uživate u onlajn igrama i strimovanju videa.

    EXTRALINK SC/UPC duplex SM adapter

    57,00

    SC/UPC Duplex adapter je sastavna komponenta optičke mreže. Napravljen je sa velikom preciznošću i akcentom na kvalitet. Adapter se koristi za povezivanje kablova i kao komponenta optičkih patch panela.

    EXTRALINK 12-COLOURS PIGTAILS SC/UPC G657A1

    1.390,00

    Pigtail Extralink sa SC/UPC konektorima na single-mode G.657A1 vlaknu namenjenom FTTx tehnologiji. Ovo vlakno karakteriše smanjen radijus savijanja bez povećanja slabljenja. Ovo je veoma važna karakteristika prilikom izgradnje FTTx mreža zbog velikog broja promena u smeru optičke linije i dimenzija malih ormana i razvodnih kutija.