Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    Extralink Patchcord SM SC/UPC-LC/UPC Duplex 3.0mm, 1m

    Pozovite za cenu

    Patchcord single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-LC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    0
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Kapacitet Duplex
    Konektor strana 1 SC / UPC
    Konektor strana 2 LC / UPC
    Dužina kabla 1m
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Kapacitet Duplex
    Konektor strana 1 SC / UPC
    Konektor strana 2 LC / UPC
    Dužina kabla 1m
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK SC/UPC SIMPLEX ADAPTER BLUE

    20,00

    SC/UPC Simplex adapter je sastavna komponenta optičke mreže. Napravljen je sa velikom preciznošću i akcentom na kvalitet. Adapter se koristi za povezivanje kablova i kao komponenta optičkih patch panela.

    EXTRALINK SC/UPC duplex SM adapter

    57,00

    SC/UPC Duplex adapter je sastavna komponenta optičke mreže. Napravljen je sa velikom preciznošću i akcentom na kvalitet. Adapter se koristi za povezivanje kablova i kao komponenta optičkih patch panela.

    EXTRALINK 12-COLOURS PIGTAILS SC/UPC G657A1

    1.390,00

    Pigtail Extralink sa SC/UPC konektorima na single-mode G.657A1 vlaknu namenjenom FTTx tehnologiji. Ovo vlakno karakteriše smanjen radijus savijanja bez povećanja slabljenja. Ovo je veoma važna karakteristika prilikom izgradnje FTTx mreža zbog velikog broja promena u smeru optičke linije i dimenzija malih ormana i razvodnih kutija.

    Extralink 1:8 PLC Splitter SC/UPC 900um, 1.5m

    1.228,93

    PLC spliter sa simetričnom distribucijom snage 1:8 sa SC/UPC konektorima. Spliter je izgrađen na tankom kablu od 0.9 mm, što njegovu implementaciju čini lakšom.

    Splitter 1:2 with connector sc/upc DS - plavi

    1.110,00

    PLC spliter sa simetričnom distribucijom snage 1:2 sa SC/UPC konektorima. Spliter je izgrađen na tankom kablu od, što njegovu implementaciju čini lakšom. Pakovanje od 1 komad.