Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    Extralink 1:8 PLC Splitter SC/APC 900um, 1.5m

    1.310,00

    PLC spliter sa simetričnom distribucijom snage 1:8 sa SC/APC konektorima. Spliter je izgrađen na tankom kablu od 0.9 mm, što njegovu implementaciju čini lakšom.

    SKU: EX.0660
    33168
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Konektor SC / APC
    Podela splitova 1:8
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 1.5m
    Debljina kabla 900 um
    EAN 5902560360660
    Specifikacije proizvoda
    Konektor SC / APC
    Podela splitova 1:8
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 1.5m
    Debljina kabla 900 um
    EAN 5902560360660
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    Extralink 1:8 PLC splitter, no connectors, 900UM, 1.5m, steel box

    750,00

    PLC razdelnik sa simetričnom distribucijom snage 1:8 bez ulaznih i izlaznih konektora.
    Kompaktno kućište čelične kutije omogućava jednostavnu ugradnju u prekidače i spojnice sa optičkim vlaknima.
    Splitter je izgrađen na tankom kablu od 0,9 mm, što ga čini lakim za ugradnju u razne vrste organizatora.

    EXTRALINK 12-COLOURS PIGTAILS SC/APC G657A1

    1.220,00

    Pigtail Extralink sa SC/APC konektorima na single-mode G.657A1 vlaknu namenjenom FTTx tehnologiji. Ovo vlakno karakteriše smanjen radijus savijanja bez povećanja slabljenja. Ovo je veoma važna karakteristika prilikom izgradnje FTTx mreža zbog velikog broja promena u smeru optičke linije i dimenzija malih ormana i razvodnih kutija.

    Extralink Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC Sim 3.0mm, 1m

    220,00

    Patchcord single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    EXTRALINK CAROL 8 CORE FIBER OPTIC DISTRIBUTION BOX

    1.990,00

    Optička kutija može se koristiti za podelu, distribuciju i povezivanje optičkih vlakana. Vodootporan materijal, odgovara svim vremenskim uslovima. Namenjen instalaciji adaptera tipa SC. Može se montirati na zid ili stub. Pogodan za unutrašnju i spoljašnju upotrebu.

    Extralink 1:16 PLC Splitter SC/APC 900um, 1.5m

    3.030,00

    PLC spliter sa simetričnom distribucijom snage 1:16 sa SC/APC konektorima. Spliter je izgrađen na tankom kablu od 0.9 mm, što njegovu implementaciju čini lakšom.