Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    EXTRALINK PATCHCORD SM SC/UPC-SC/UPC SIM 3.0MM, 2M

    220,00

    Patchcord single-mode dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    SKU: EX.1667
    33486
    Dostupnost: Pozovite za informaciju
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Kapacitet Simplex
    Konektor strana 1 SC / UPC
    Konektor strana 2 SC / UPC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 2m
    EAN 5902560361667
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Kapacitet Simplex
    Konektor strana 1 SC / UPC
    Konektor strana 2 SC / UPC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 2m
    EAN 5902560361667
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK SC/UPC SIMPLEX ADAPTER BLUE

    20,00

    SC/UPC Simplex adapter je sastavna komponenta optičke mreže. Napravljen je sa velikom preciznošću i akcentom na kvalitet. Adapter se koristi za povezivanje kablova i kao komponenta optičkih patch panela.

    Extralink Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC Sim 3.0mm, 1m

    220,00

    Patchcord single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    2 Core Optic Box Indoor White (bela) KY102

    150,00

    Kutija je kompaktna i pogodna za zaštitno povezivanje fiber kablova i pigtail-ova. Može se montirati na zid ili radnu površinu. Laka i mala kutija, jednostavna za instalaciju. Napravljena je od visokokvalitetne inženjerske plastike ABS. Specijalni dizajni za usmeravanje vlakana da bi se obezbedili radijusi savijanja veći od 40 mm.

    EXTRALINK AGNES 2 CORE FIBER OPTIC TERMINATION BOX

    190,00

    Kutija je kompaktna i pogodna za zaštitno povezivanje fiber kablova i pigtail-ova. Može se montirati na zid ili radnu površinu. Laka i mala kutija, jednostavna za instalaciju. Napravljena je od visokokvalitetne inženjerske plastike ABS. Specijalni dizajni za usmeravanje vlakana da bi se obezbedili radijusi savijanja veći od 40 mm.

    EXTRALINK 12-COLOURS PIGTAILS SC/UPC G657A1

    1.250,00

    Pigtail Extralink sa SC/UPC konektorima na single-mode G.657A1 vlaknu namenjenom FTTx tehnologiji. Ovo vlakno karakteriše smanjen radijus savijanja bez povećanja slabljenja. Ovo je veoma važna karakteristika prilikom izgradnje FTTx mreža zbog velikog broja promena u smeru optičke linije i dimenzija malih ormana i razvodnih kutija.