Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    EXTRALINK PATCHCORD SM SC/UPC-SC/UPC SIM 3.0MM, 2M

    1,73

    Patchcord single-mode dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    SKU: EX.1667
    33486
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Kapacitet Simplex
    Konektor strana 1 SC / UPC
    Konektor strana 2 SC / UPC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 2m
    EAN 5902560361667
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Kapacitet Simplex
    Konektor strana 1 SC / UPC
    Konektor strana 2 SC / UPC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 2m
    EAN 5902560361667
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    Extralink Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC Sim 3.0mm, 1m

    1,45

    Patchcord single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    EXTRALINK 1:16 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM, 1.5M

    21,94

    PLC spliter sa simetričnom distribucijom snage 1:16 sa SC/UPC konektorima. Spliter je izgrađen na tankom kablu od 0.9 mm, što njegovu implementaciju čini lakšom. Pakovanje od 2 komada.

    EXTRALINK LC/UPC duplex SM adapter

    1,09

    LC/UPC Dimplex adapter je sastavna komponenta optičke mreže. Napravljen je sa velikom preciznošću i akcentom na kvalitet. Adapter se koristi za povezivanje kablova i kao komponenta optičkih patch panela.

    Mercusys MS108G, 8-Port 10/100/1000 Mbps Desktop Switch

    20,98

    Brzo proširite svoju mrežu pomoću MS108G, sa osam 10/100/1000 Mbps Ethernet portova—10 puta brže od običnih 10/100 Mbps Ethernet portova. MS108G je fleksibilan i potpuno kompatibilan sa 4K Ultra HD televizorima, računarima, štampačima, IP kamerama, konzolama i mnogim drugim uređajima. To ga čini savršenim za dom ili malu kancelariju. Uz Half/Full Duplex i MAC Address Learning tehnologiju, MS108G pruža do 10 Gbps stabilnog komutacionog propusnog opsega. MS108G sadrži najnovije inovativne energetski efikasne tehnologije za značajno proširenje kapaciteta mreže uz mnogo manje energije.

    EXTRALINK SFP+ 10G 1310NM 10KM LC DUP DDM

    33,66

    Extralink SFP+ visokih performansi, ekonomični single-mode SFP moduli koji podržavaju brzinu prenosa podataka od 10 Gbps i domet od 10 km. Kompatibilni su sa SFP MSA i SFF-8472. Digitalni dijagnostički nadzor za internu ili eksternu kalibraciju. U skladu je sa ROHS standardom. Modul sa jednostrukim napajanjem od 3.3 V.