Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    Extralink Pigtail SC/UPC 900um 2m G652D

    0,95

    Pigtail Extralink sa SC/UPC konektorima na single-mode G.652D vlaknu namenjenom FTTx tehnologiji. Ovo vlakno karakteriše smanjen radijus savijanja bez povećanja slabljenja. Ovo je veoma važna karakteristika prilikom izgradnje FTTx mreža zbog velikog broja promena u smeru optičke linije i dimenzija malih ormana i razvodnih kutija.

    58448
    Dostupnost: Pozovite za informaciju
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Konektor strana 1 SC / UPC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 2m
    Debljina kabla 900 um
    Link Stranica proizvođača
    EAN 5903148910178
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Konektor strana 1 SC / UPC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 2m
    Debljina kabla 900 um
    Link Stranica proizvođača
    EAN 5903148910178