Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    EXTRALINK SFP 1.25G WDM BIDI 1310/1550NM 3KM DDM 2PCS LC

    3.178,02

    Opis: SFP-BIDI primopredajnici su visokoučinkoviti, ekonomični moduli koji podržavaju dvostruku brzinu prenosa podataka od 1.25Gbps / 1.0625Gbps i 20km udaljenosti sa SMF. Transceiver se sastoji od tri sekcije: FP laserski predajnik, PIN fotodioda integrisana sa pretpojačalom trans-impedanse (TIA) i MCU kontrolnom jedinicom. Svi moduli zadovoljavaju zahteve za sigurnost lasera ​​klase I.
    SKU: EX6198
    56438
    Dostupnost: Pozovite za informaciju
    Specifikacije proizvoda
    Povezivanje Single-Mode Fiber
    Tip LC
    BiDi Da
    Prenos podataka 1,25 Gbps
    Dužina kabla 20 km
    Pakovanje 1 par
    EAN /
    Link Stranica proizvođača

    Features:
    - Dual data-rate of 1.25Gbps/1.063Gbps operation
    - Compliant with SFP MSA and SFF-8472 with SC/LC receptacle
    - Digital Diagnostic Monitoring: Internal Calibration or External Calibration
    - Compatible with SONET OC-24-LR-1
    - Compatible with RoHS
    - +3.3V single power supply

    Applications:
    - Gigabit Ethernet
    - Fiber Channel
    - Switch to Switch interface
    - Switched backplane applications
    - Router/Server interface
    - Other optical transmission systems

    Specifikacije proizvoda
    Povezivanje Single-Mode Fiber
    Tip LC
    BiDi Da
    Prenos podataka 1,25 Gbps
    Dužina kabla 20 km
    Pakovanje 1 par
    EAN /
    Link Stranica proizvođača
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK PROTECTION SLEEVE 60MM

    9,19
    60mm Splicing Sleeve (1.5mm Stainless Steel Wire)
    PACKING 100PCS IN BAG

    EXTRALINK 12-COLOURS PIGTAILS SC/UPC G657A1

    1.738,51
    12-core colorful pigtail can be classified to FC, SC, LC, MU and ST. The color of pigtail is Blue, Orange, Green, Brown, Gray, White, Red, Black,Yellow, Purple, Pink, Aqua. With the High-quality ceramic ferrules,it has good conformity and low Insertion Loss. (12 PCS IN PACKAGE)

    EXTRALINK CAROL 8 CORE FIBER OPTIC DISTRIBUTION BOX

    2.269,03
    Oprema se koristi kao krajnja tačka dovodnog kabla za povezivanje sa kablom za pad u FTTk komunikacionom mrežnom sistemu.
    Karakteristike:
    - Ukupna zatvorena struktura, u lepom obliku.
    - Vodo-otporan, vodootporan, otporan na prašinu - Stezanje kabla za napajanje i kabla za odvajanje, spajanje vlakana, fiksiranje, skladištenje, distribucija ... itd.
    - Kabl, pigtail, patch kablovi prolaze kroz sopstvenu kanal bez ometanja jednih drugih, instalacije SC adaptera tipa kasete, jednostavnog održavanja.
    - Razvodni panel može biti okrenut prema gore, dovodni kabl može biti postavljen na način koji je jednostavan za održavanje i instalaciju.
    - Pogodan za unutrašnju i spoljašnju upotrebu.