Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    EXTRALINK SHARON OUTDOOR FTTX CLOSURE 4 TRAYS 48 CORE

    6.126,35

    Pruža zaštitu od uticaja vlage na optička vlakna tako da se može ugraditi u podzemne kablovske kanale, nosače kablova i nadzemna rešenja. Metoda „self-clip“ omogućava lako i pogodno otvaranje i zatvaranje kutije. Mogućnost podešavanja unutrašnje pregrade u zavisnosti od potreba instalacije.

    33161
    Dostupnost: Pozovite za informaciju
    Specifikacije proizvoda
    Primena ZOK Outdoor
    Tip montaže Podzemna
    Broj SC adapatera 48
    Mid-Span ulaz Ne
    Boja
     
    Dimenzije 400 x 200 x 140 mm
    EAN 5902560360950
    Specifikacije proizvoda
    Primena ZOK Outdoor
    Tip montaže Podzemna
    Broj SC adapatera 48
    Mid-Span ulaz Ne
    Boja
     
    Dimenzije 400 x 200 x 140 mm
    EAN 5902560360950
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    Extralink Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC Sim 3.0mm, 1m

    178,72

    Patchcord single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    EXTRALINK 12-COLOURS PIGTAILS SC/UPC G657A1

    1.536,86

    Pigtail Extralink sa SC/UPC konektorima na single-mode G.657A1 vlaknu namenjenom FTTx tehnologiji. Ovo vlakno karakteriše smanjen radijus savijanja bez povećanja slabljenja. Ovo je veoma važna karakteristika prilikom izgradnje FTTx mreža zbog velikog broja promena u smeru optičke linije i dimenzija malih ormana i razvodnih kutija.

    Wi-Tek WI-PMS310GF-UPS+ 8GE+2SFP Ports 24V-48V Mixed L2 Managed UPS No-Break PoE Switch with 8-Port PoE

    48.937,36

    Wi-Tek WI-PMS310GF-UPS+ je Layer-2 10/100/1000Mbps upravljiv svič sa 8 PoE portova, pri čemu svaki port podržava 24V i 48V output, i 2 SFP slota. Svič obezbeđuje visoke performanse, QoS, napredan sistem zaštite. IP-MAC-Port-VID Binding, Port Security, Storm control i DHCP Snooping kako bi se obezbedila sigurna i pouzdana mreža. WI-PMS310GF-UPS+ poseduje unutrašnji solarni kontroler i DC ulazni port koji koriste solarni kapacitet za proširenje backup vremena (istovremeno može puniti i samu bateriju).

    Wi-Tek WI-PS205 6-Port 48V 100Mbps Long Range PoE Switch with 4-Port PoE

    4.836,17

    Wi-Tek WI-PS205 je Layer-2 6-portni 10/100Mbps neupravljiv svič sa 4 PoE porta. Ovaj desktop svič predstavlja jednostavno rešenje za proširenje vaše mreže. Podržava Smart PoE Watchdog funkciju. Svih 6 portova podrža Auto-MDI/MDIX. Podržava PoE Out dometa do 250m putem kablova Cat5/Cat6. Prvi port (1) na ovom uređaju podržava 60W Hi-PoE Out, za lakše napajanje High-Speed PTZ kamera, dok portovi (2-4) podržavaju do 30W. Sa inovativnom energetski efikasnom tehnologijom, WI-PS205 može da uštedi do 68% potrošnje energije.

    HIKVISION 8-port switch 10/100/1000 DS-3E0508D-E

    2.990,00
    Gigabitni Switch 8 x 10/100/1000 Mbps RJ45 ports