Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    EXTRALINK SFP 1.25G WDM BIDI 1310/1550NM 20KM DDM 2PCS LC

    2.800,00

    Extralink SFP 1.25G WDM visokih performansi, ekonomični single-mode SFP moduli koji podržavaju brzinu prenosa podataka od 1.25 Gbps/1.0625 Gbps i domet od 20 km. Kompatibilni su sa SFP MSA i SFF-8472. Digitalni dijagnostički nadzor za internu ili eksternu kalibraciju. U skladu je sa ROHS standardom. Modul sa jednostrukim napajanjem od 3.3 V.

    SKU: EX.6204
    33132
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Tip modula SFP
    Tip konektora LC
    Mod Singlemod
    Prenos podataka 1.25 Gbps
    TX Wavelength Blue: 1310 nm
    Yellow: 1550 nm
    RX Wavelength Blue: 1550 nm
    Yellow: 1310 nm
    BiDi Da
    Domet 20 km
    Link Stranica proizvođača
    Specifikacije proizvoda
    Tip modula SFP
    Tip konektora LC
    Mod Singlemod
    Prenos podataka 1.25 Gbps
    TX Wavelength Blue: 1310 nm
    Yellow: 1550 nm
    RX Wavelength Blue: 1550 nm
    Yellow: 1310 nm
    BiDi Da
    Domet 20 km
    Link Stranica proizvođača
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK POE INJECTOR 1 PORT 10/100/1000

    670,00

    Extralink 1 PoE je pasivni PoE injektor pogodan za napajanje jednog uređaja. S jedne strane, konektori RJ45 se povezuju na Ethernet port bez napajanja, a sa druge strane konektori se povezuju na napajanje putem Ethernet kabla. Maksimalna brzina prenosa podataka preko PoE -a je Gigabit Ethernet (10/100/1000 Mbps).

    Extralink Patchcord SM SC/UPC-SC/APC Sim 3.0mm, 1m

    220,00

    Patchcord single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/APC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Secomp Value Keystone Jack, Cat6a, STP, toolless, silver

    310,00
    Povoljno - za kablove Cat 6a za brzine prenosa podataka do 10 Gbit/s. Priključak za Keystone Cat.6 / Class E za ugradnju u okvir modula 19-inčne panele

    Extralink LC/APC duplex SM adapter

    99,00

    LC/APC Duplex adapter je sastavna komponenta optičke mreže. Napravljen je sa velikom preciznošću i akcentom na kvalitet. Adapter se koristi za povezivanje kablova i kao komponenta optičkih patch panela.

    EXTRALINK SEDIR FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER MC220

    3.210,00

    Extralink Sedir je medija konverter koji pretvara prenos medija između FTP/UTP bakarnih kablova i SFP optičkog predajnika-prijemnika. Dizajniran je da zadovolji ogromne potrebe primene Etherneta i omogućava da se proširi preko optičkog kabla na maksimalnu udaljenost od 80 km (u zavisnosti od korišćenog SFP modula). Procedure instalacije i rada su veoma jednostavne. Status uređaja se može nadgledati lokalno pomoću skupa dijagnostičkih LED dioda na prednjoj ploči.