Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    EXTRALINK SFP 1.25G WDM BIDI 1310/1550NM 20KM DDM 2PCS LC

    3.732,08

    Opis: SFP-BIDI primopredajnici su visokoučinkoviti, ekonomični moduli koji podržavaju dvostruku brzinu prenosa podataka od 1.25Gbps / 1.0625Gbps i 20km udaljenosti sa SMF. Transceiver se sastoji od tri sekcije: FP laserski predajnik, PIN fotodioda integrisana sa pretpojačalom trans-impedanse (TIA) i MCU kontrolnom jedinicom. Svi moduli zadovoljavaju zahteve za sigurnost lasera ​​klase I.
    SKU: EX.6204
    33132
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Povezivanje Single-Mode Fiber
    Tip LC
    BiDi Da
    Prenos podataka 1,25 Gbps
    Dužina kabla 20 km
    Pakovanje 1 par
    EAN /
    Link Stranica proizvođača

    Features:
    - Dual data-rate of 1.25Gbps/1.063Gbps operation
    - Compliant with SFP MSA and SFF-8472 with SC/LC receptacle
    - Digital Diagnostic Monitoring: Internal Calibration or External Calibration
    - Compatible with SONET OC-24-LR-1
    - Compatible with RoHS
    - +3.3V single power supply

    Applications:
    - Gigabit Ethernet
    - Fiber Channel
    - Switch to Switch interface
    - Switched backplane applications
    - Router/Server interface
    - Other optical transmission systems

    Specifikacije proizvoda
    Povezivanje Single-Mode Fiber
    Tip LC
    BiDi Da
    Prenos podataka 1,25 Gbps
    Dužina kabla 20 km
    Pakovanje 1 par
    EAN /
    Link Stranica proizvođača
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    Secomp Roline Konektor RJ45 Cat5e Modular Plug,

    60,00
    - Zaštićeni modul za okrugle kablove
    - Za sisteme Cat.5e

    Secomp Value RJ45 Coupler Cat6, UTP, black

    130,00
    RJ-45 Konektor Cat. 6 UTP žensko-ženski. Za spajanje kablova

    Secomp Value Keystone Jack, Cat6a, STP, toolless, silver

    270,00
    Povoljno - za kablove Cat 6a za brzine prenosa podataka do 10 Gbit/s. Priključak za Keystone Cat.6 / Class E za ugradnju u okvir modula 19-inčne panele