Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Žao nam je - ovaj proizvod nije više raspoloživ!

    Brend: Mikrotik

    Mikrotik LHG 5 (LHG-5ND)

    90,32

    LHG 5 je kompaktan i lagan bežični uređaj 5GHz 802.11a/n sa integrisanom mrežnom antenom sa dvostrukom polarizacijom 24,5 dBi. Savršen je za povezivanje od tačke do tačke ili za upotrebu kao CPE na većim daljinama i podržava Nv2 TDMA protokol. Rešetkast dizajn obezbeđuje zaštitu od vetra, a činjenica da je element antene ugrađen u bežičnu jedinicu znači da nema gubitaka na kablovima.

    SKU: RBLHG-5nD
    32962
    Dostupnost: Pozovite za informaciju
    Fajlovi za preuzimanje
    Specifikacije proizvoda
    WiFi frekvencija 5 GHz
    WiFi brzina 300 Mbit/s
    Vrsta antene Eksterna
    Jačina signala 24.5 dBm
    Procesor AR9344
    Memorija 64 MB
    Radni takt procesora 600 MHz
    Operativni sistem RouterOS
    Licenca L3
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 100
    Broj LAN Portova 1
    PoE In Passive PoE
    Dimenzije Ø 391 x 222 mm
    Radna temperatura -40°C to 70°C
    Napajanje 11-30 V
    Dodaci 1 x K-LHG kit
    1 x 24V 0.38A power adapter
    1 x PoE injector
    2 x Metal ring
    Link Stranica proizvođača
    EAN 8517620090
    Specifikacije proizvoda
    WiFi frekvencija 5 GHz
    WiFi brzina 300 Mbit/s
    Vrsta antene Eksterna
    Jačina signala 24.5 dBm
    Procesor AR9344
    Memorija 64 MB
    Radni takt procesora 600 MHz
    Operativni sistem RouterOS
    Licenca L3
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 100
    Broj LAN Portova 1
    PoE In Passive PoE
    Dimenzije Ø 391 x 222 mm
    Radna temperatura -40°C to 70°C
    Napajanje 11-30 V
    Dodaci 1 x K-LHG kit
    1 x 24V 0.38A power adapter
    1 x PoE injector
    2 x Metal ring
    Link Stranica proizvođača
    EAN 8517620090
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK SC/APC SIMPLEX SM ADAPTER GREEN

    0,19

    SC/APC Simplex adapter je sastavna komponenta optičke mreže. Napravljen je sa velikom preciznošću i akcentom na kvalitet. Adapter se koristi za povezivanje kablova i kao komponenta optičkih patch panela.

    Ubiquiti LiteBeam AC, LBE-5AC-Gen2

    89,83

    LiteBeam® AC integriše poseban Wi-Fi radio za brzo i lako podešavanje pomoću Vašeg mobilnog uređaja. airOS®8 pruža moćne funkcije, uključujući podršku za airMAX ac protokol, RF analitiku u realnom vremenu i potpuno novi dizajn za poboljšanu funkcionalnost. LiteBeam® AC Gen2 obezbeđuje pojačanje od 23 dBi za konekciju na velikim rastojanjima i koristi direkcionu antenu za poboljšanu otpornost na buku.

    EXTRALINK 12-COLOURS PIGTAILS SC/APC G657A1

    9,88

    Pigtail Extralink sa SC/APC konektorima na single-mode G.657A1 vlaknu namenjenom FTTx tehnologiji. Ovo vlakno karakteriše smanjen radijus savijanja bez povećanja slabljenja. Ovo je veoma važna karakteristika prilikom izgradnje FTTx mreža zbog velikog broja promena u smeru optičke linije i dimenzija malih ormana i razvodnih kutija.

    Extralink Patchcord SM SC/UPC-SC/APC Sim 3.0mm, 1m

    1,78

    Patchcord single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/APC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Mikrotik mANT30 PA

    257,50

    mANT30 je parabolična antena za opseg 5 GHz, jačine 30 dBi, napravljena po najvišim industrijskim standardima. Kompatibilan u radu sa proizvodima iz serije Basebox, dok se može koristiti za bilo koji bežični uređaj montiran na stub u skladu sa dužinom FlexGuide kabla.
    Basebox bežični uređaj na slici je ilustrativnog karaktera.