Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Mikrotik

    Mikrotik mANT30 PA

    31.790,00

    mANT30 je parabolična antena za opseg 5 GHz, jačine 30 dBi, napravljena po najvišim industrijskim standardima. Kompatibilan u radu sa proizvodima iz serije Basebox, dok se može koristiti za bilo koji bežični uređaj montiran na stub u skladu sa dužinom FlexGuide kabla.
    Basebox bežični uređaj na slici je ilustrativnog karaktera.

    SKU: MTAD-5G-30D3-PA
    25065
    Dostupnost: Na stanju
    Fajlovi za preuzimanje
    Specifikacije proizvoda
    WiFi frekvencija 5 GHz
    Vrsta antene Eksterna
    Jačina signala 30dBi
    Impedansa 50 ohms
    Konektori 2x RP-SMA Female (outside thread)
    Materijal Aluminijum
    Dimenzije 70 x 45cm
    Težina 5.7kg
    Radna temperatura -50°C to 80°C
    Link Stranica proizvođača
    EAN 8517701190
    Specifikacije proizvoda
    WiFi frekvencija 5 GHz
    Vrsta antene Eksterna
    Jačina signala 30dBi
    Impedansa 50 ohms
    Konektori 2x RP-SMA Female (outside thread)
    Materijal Aluminijum
    Dimenzije 70 x 45cm
    Težina 5.7kg
    Radna temperatura -50°C to 80°C
    Link Stranica proizvođača
    EAN 8517701190
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK SC/APC SIMPLEX SM ADAPTER GREEN

    23,00

    SC/APC Simplex adapter je sastavna komponenta optičke mreže. Napravljen je sa velikom preciznošću i akcentom na kvalitet. Adapter se koristi za povezivanje kablova i kao komponenta optičkih patch panela.

    EXTRALINK 12-COLOURS PIGTAILS SC/APC G657A1

    1.220,00

    Pigtail Extralink sa SC/APC konektorima na single-mode G.657A1 vlaknu namenjenom FTTx tehnologiji. Ovo vlakno karakteriše smanjen radijus savijanja bez povećanja slabljenja. Ovo je veoma važna karakteristika prilikom izgradnje FTTx mreža zbog velikog broja promena u smeru optičke linije i dimenzija malih ormana i razvodnih kutija.

    Extralink Patchcord SM SC/UPC-SC/APC Sim 3.0mm, 1m

    220,00

    Patchcord single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/APC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Mikrotik Radom for MANT-30 / PA

    5.000,00

    Radome Cover Kit je sada dostupan za naše mant 30dBi parabolične antene! Smanjuje opterećenje vetra, štiti površine reflektora od nepredvidivog okruženja, štiti dovod antene od padajućih predmeta i pozitivno utiče na održivost i postojanost antene. Napravljen je od specijalnog materijala koji ima nisku dielektričnu konstantu. Širok raspon temperature i direktna sunčeva svetlost neće uticati na to.