Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    Extralink Patchcord SM SC/UPC-SC/APC Sim 3.0mm, 1m

    220,00

    Patchcord single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/APC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    SKU: EX.1766
    33483
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Kapacitet Simplex
    Konektor strana 1 SC / UPC
    Konektor strana 2 SC / APC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 1m
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Kapacitet Simplex
    Konektor strana 1 SC / UPC
    Konektor strana 2 SC / APC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 1m
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK SC/UPC SIMPLEX ADAPTER BLUE

    20,00

    SC/UPC Simplex adapter je sastavna komponenta optičke mreže. Napravljen je sa velikom preciznošću i akcentom na kvalitet. Adapter se koristi za povezivanje kablova i kao komponenta optičkih patch panela.

    EXTRALINK SC/APC SIMPLEX SM ADAPTER GREEN

    23,00

    SC/APC Simplex adapter je sastavna komponenta optičke mreže. Napravljen je sa velikom preciznošću i akcentom na kvalitet. Adapter se koristi za povezivanje kablova i kao komponenta optičkih patch panela.

    2 Core Optic Box Indoor White (bela) KY102

    150,00

    Kutija je kompaktna i pogodna za zaštitno povezivanje fiber kablova i pigtail-ova. Može se montirati na zid ili radnu površinu. Laka i mala kutija, jednostavna za instalaciju. Napravljena je od visokokvalitetne inženjerske plastike ABS. Specijalni dizajni za usmeravanje vlakana da bi se obezbedili radijusi savijanja veći od 40 mm.

    EXTRALINK PATCHCORD SM SC/UPC-SC/UPC SIM 3.0MM, 2M

    220,00

    Patchcord single-mode dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC Sim 3.0mm, 1m

    220,00

    Patchcord single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.