Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Safewell

    Safewell Rack orman 4U 600x450

    87,48

    Zidni rack orman SMA6404 19"
    4U
    vrata sa kaljenim staklom

    SKU: SMA6404
    23669
    Dostupnost: Na stanju
    Fajlovi za preuzimanje
    Specifikacije proizvoda
    Tip ormana Nazidni
    Veličina 19"
    Broj unita (jedinica) 4
    Dimenzije 600 x 450
    Materijal SPCC Cold Rolled Steel.
    Front / Vrata Kaljeno staklo
    Boja
     
    Nosivost 60kg
    EAN /
    Ostalo Kaljeno staklo na vratima, rack sa mogućnošću montaže na zid, skidajuće bočne stranice, mesto za 2 ventilatora na gornjoj polici, 12 setova navrtki. Dolazi raspakovan sa uputstvom.
    Link Stranica proizvođača

    Zidni rack orman SMA6404 19"
    4U
    vrata sa kaljenim staklom

    Specifikacije proizvoda
    Tip ormana Nazidni
    Veličina 19"
    Broj unita (jedinica) 4
    Dimenzije 600 x 450
    Materijal SPCC Cold Rolled Steel.
    Front / Vrata Kaljeno staklo
    Boja
     
    Nosivost 60kg
    EAN /
    Ostalo Kaljeno staklo na vratima, rack sa mogućnošću montaže na zid, skidajuće bočne stranice, mesto za 2 ventilatora na gornjoj polici, 12 setova navrtki. Dolazi raspakovan sa uputstvom.
    Link Stranica proizvođača
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK SC/APC SIMPLEX SM ADAPTER GREEN

    0,17

    SC/APC Simplex adapter je sastavna komponenta optičke mreže. Napravljen je sa velikom preciznošću i akcentom na kvalitet. Adapter se koristi za povezivanje kablova i kao komponenta optičkih patch panela.

    MikroTik SXTSQ LITE 5 RBSXTSQ5ND

    55,31

    SXTsq Lite5 je kompaktan i lagan spoljni bežični uređaj sa integrisanom antenom. Savršeno za veze od tačke do tačke do 12 kilometara ili kao CPE jedinica. Kompaktan je, otporan na vremenske uslove i lako se montira.

    MIKROTIK RBLHG-5HPnD LHG HP5

    97,90

    LHG je kompaktan i lagan 5GHz 802.11 a/n bežični uređaj sa integrisanom mrežnom antenom sa dvostrukom polarizacijom od 24,5 dBi. LHG HP5 dolazi sa dva puta većom izlaznom snagom od našeg običnog LHG 5 i dizajniran je da dostigne do 60% veće udaljenosti.
    Rešetkast dizajn obezbeđuje zaštitu od vetra, a činjenica da je element antene ugrađen u bežičnu jedinicu znači da nema gubitaka na kablovima.

    EXTRALINK SFP+ 10G 1310NM 10KM LC DUP DDM

    33,66

    Extralink SFP+ visokih performansi, ekonomični single-mode SFP moduli koji podržavaju brzinu prenosa podataka od 10 Gbps i domet od 10 km. Kompatibilni su sa SFP MSA i SFF-8472. Digitalni dijagnostički nadzor za internu ili eksternu kalibraciju. U skladu je sa ROHS standardom. Modul sa jednostrukim napajanjem od 3.3 V.