Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Ubiquiti

    Ubiquiti SFP UF-MM-1G 1.25G 850nm 550m MM LC

    1.651,04

    Ubiquiti Networks nudi mnoštvo UFiber ™ modula i jednosmernih vlakana za vaše nove instalacije i nadogradnje postojeće infrastrukture.

    SKU: UF-MM-1G
    50153
    Dostupnost: Na stanju
    Fajlovi za preuzimanje
    Specifikacije proizvoda
    Tip modula SFP
    Tip konektora LC
    Mod Multimod
    Prenos podataka 1.25 Gbps
    TX Wavelength 850 nm
    RX Wavelength 850 nm
    BiDi Ne
    Domet 550 m
    Link Stranica proizvođača
    Specifikacije proizvoda
    Tip modula SFP
    Tip konektora LC
    Mod Multimod
    Prenos podataka 1.25 Gbps
    TX Wavelength 850 nm
    RX Wavelength 850 nm
    BiDi Ne
    Domet 550 m
    Link Stranica proizvođača
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK BERTA 4 CORE FIBER OPTIC TERMINATION BOX

    400,00

    JZ-1426-4 Fiber Optic Terminal Box je nov proizvod za primenu FTTH. Kutija je kompaktna i pogodna za zaštitno povezivanje fiber kablova i pigtail-ova. Može se montirati na zid ili radnu površinu. Metoda „self-clip“ omogućava lako i pogodno otvaranje i zatvaranje kutije. Namenjen instalaciji adaptera tipa SC, FC i drugih. Maksimalni kapacitet je 4 vlakna.