Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    EXTRALINK 1:16 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM, 1.5M

    3.180,00

    PLC spliter sa simetričnom distribucijom snage 1:16 sa SC/UPC konektorima. Spliter je izgrađen na tankom kablu od 0.9 mm, što njegovu implementaciju čini lakšom. Pakovanje od 2 komada.

    SKU: EX.0424
    37887
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Konektor SC / UPC
    Podela splitova 1:16
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 1.5m
    Debljina kabla 900 um
    Specifikacije proizvoda
    Konektor SC / UPC
    Podela splitova 1:16
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 1.5m
    Debljina kabla 900 um
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    Extralink Patchcord SC/APC-SC/UPC SM G652D Simplex 3.0mm 3.0m

    290,00

    Patchcord Single-mode dužine 3 metra, prečnika 3 mm, sa SC/APC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink 1:8 PLC Splitter SC/UPC 900um, 1.5m

    1.228,93

    PLC spliter sa simetričnom distribucijom snage 1:8 sa SC/UPC konektorima. Spliter je izgrađen na tankom kablu od 0.9 mm, što njegovu implementaciju čini lakšom.

    EXTRALINK 12-COLOURS PIGTAILS SC/UPC G657A1

    1.390,00

    Pigtail Extralink sa SC/UPC konektorima na single-mode G.657A1 vlaknu namenjenom FTTx tehnologiji. Ovo vlakno karakteriše smanjen radijus savijanja bez povećanja slabljenja. Ovo je veoma važna karakteristika prilikom izgradnje FTTx mreža zbog velikog broja promena u smeru optičke linije i dimenzija malih ormana i razvodnih kutija.

    EXTRALINK LC/UPC duplex SM adapter

    120,00

    LC/UPC Dimplex adapter je sastavna komponenta optičke mreže. Napravljen je sa velikom preciznošću i akcentom na kvalitet. Adapter se koristi za povezivanje kablova i kao komponenta optičkih patch panela.

    EXTRALINK 1:4 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM

    1.250,00

    PLC spliter sa simetričnom distribucijom snage 1:4 sa SC/UPC konektorima. Spliter je izgrađen na tankom kablu od 0.9 mm, što njegovu implementaciju čini lakšom.