Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    Extralink Patchcord LC/UPC-LC/UPC MM OM3 Duplex 3.0mm, 1m

    3,89

    Patchcord M3 Multi-mode OM3 dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa LC/UPC-LC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    SKU: EX.10284
    62183
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Mod Multimod
    Kapacitet Duplex
    Konektor strana 1 LC / UPC
    Konektor strana 2 LC / UPC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 1m
    Link Stranica proizvođača
    EAN 5903148910284
    Specifikacije proizvoda
    Mod Multimod
    Kapacitet Duplex
    Konektor strana 1 LC / UPC
    Konektor strana 2 LC / UPC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 1m
    Link Stranica proizvođača
    EAN 5903148910284
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    Extralink Patchcord LC/UPC-LC/UPC MM OM3 Duplex 3.0mm, 2m

    4,45

    Patchcord M3 Multi-mode OM3 dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa LC/UPC-LC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    MikroTik RB760iGS hEX S

    94,36

    hEX S je gigabitni Ethernet ruter sa pet priključaka za lokacije na kojima bežična veza nije potrebna. hEX S takođe ima SFP port i PoE izlaz na zadnjem portu. Pristupačan je, mali i jednostavan za upotrebu, ali istovremeno poseduje vrlo moćan dual core 880 MHz CPU i 256 MB RAM-a, sposoban za sve napredne konfiguracije koje RouterOS podržava. Uređaj ima USB 2.0, PoE izlaz za Ethernet port #5 i SFP port od 1,25 Gbit/s.