Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    Extralink Patchcord LC/UPC-LC/UPC MM OM3 Duplex 3.0mm, 3m

    490,00

    Patchcord M3 Multi-mode OM3 dužine 3 metra, prečnika 3 mm, sa LC/UPC-LC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    SKU: EX.14787
    62191
    Dostupnost: Pozovite za informaciju
    Specifikacije proizvoda
    Mod Multimod
    Kapacitet Duplex
    Konektor strana 1 LC / UPC
    Konektor strana 2 LC / UPC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 3m
    Link Stranica proizvođača
    EAN 5903148914787
    Specifikacije proizvoda
    Mod Multimod
    Kapacitet Duplex
    Konektor strana 1 LC / UPC
    Konektor strana 2 LC / UPC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 3m
    Link Stranica proizvođača
    EAN 5903148914787
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK PATCHCORD SM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX 3.0MM, 2M

    530,00

    Patchcord single-mode dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa LC/UPC-LC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink Patchcord LC/UPC-LC/UPC MM OM3 Duplex 3.0mm, 1m

    480,00

    Patchcord M3 Multi-mode OM3 dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa LC/UPC-LC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    MikroTik 868 Omni Antenna LoRa (Antenna kit)

    8.550,00

    LoRa omnidirekciona antena jačine 6.5dBi za opseg 824 - 960MHz, sa jednim SMA female konektorom i stepenom zaštite IP66. LoRa predstavlja rešenje za bežični prenos podataka, gde je glavni cilj što manja potrošnja energije uz niske troškove akvizicije i zadovoljava mali protok podataka. Pakovanje uključuje SMA kabl dužine 1 metar i set za montažu.

    Mikrotik RB5009UG+S+IN

    33.690,00

    Vrhunski ruter za teške uslove rada sa 8 LAN portova od kojih je jedan 2.5Gbit, 1 x USB 3.0, 1 x SFP+. Svi portovi su povezani na moćni switch-čip porodice Marvell Amethist sa 10 Gbps full-duplex linijom koja vodi do Marvell Armada četvorojezgarnog ARMv8 1,4 GHz CPU-a.