Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
Podešavanja
Pretraga

Žao nam je - ovaj proizvod nije više raspoloživ!

Brend: Extralink

EXTRALINK PATCHCORD SM LC/UPC-SC/APC SIM 3.0MM, 2M

180,00

Patchcord single-mode dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa LC/UPC-SC/APC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

SKU: EX.1391
50045
Dostupnost: Pozovite za informaciju
Specifikacije proizvoda
Mod Singlemod
Kapacitet Simplex
Konektor strana 1 LC / UPC
Konektor strana 2 SC / APC
Pol priključka Male-Male (M-M)
Dužina kabla 2m
EAN 5902560361391
Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

Extralink Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC Sim 3.0mm, 1m

250,00

Patchcord single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

EXTRALINK POE INJECTOR 4 PORT GIGABIT

1.590,00

4-portni PoE injector Extralink podržava 10/100/1000 M Ethernet protok. RJ45 LAN konektori dizajnirani su za povezivanje switch/PC/HUB i pinova 1/2 & 3/6 & 4/5 & 7/8 za prenos podataka. Kompatibilan sa Ethernet svičevima, dok se snaga napajanja kreće u rasponu od 12V do 57V DC. Idealan je za IP kamere, VoIP i Wi-Fi.

EXTRALINK POE INJECTOR 8 PORT GIGABIT

4.050,00

8-portni PoE injector Extralink podržava 10/100/1000 M Ethernet protok. RJ45 LAN konektori dizajnirani su za povezivanje switch/PC/HUB i pinova 1/2 & 3/6 & 4/5 & 7/8 za prenos podataka. Kompatibilan sa Ethernet svičevima, dok se snaga napajanja kreće u rasponu od 12V do 57V DC. Idealan je za IP kamere, VoIP i Wi-Fi.

Extralink 1:4 PLC Splitter SC/APC 900um, 1.5m

890,00

PLC spliter sa simetričnom distribucijom snage 1:4 sa SC/APC konektorima. Spliter je izgrađen na tankom kablu od 0.9 mm, što njegovu implementaciju čini lakšom.

EXTRALINK SEDIR FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER MC220

3.490,00

Extralink Sedir je medija konverter koji pretvara prenos medija između FTP/UTP bakarnih kablova i SFP optičkog predajnika-prijemnika. Dizajniran je da zadovolji ogromne potrebe primene Etherneta i omogućava da se proširi preko optičkog kabla na maksimalnu udaljenost od 80 km (u zavisnosti od korišćenog SFP modula). Procedure instalacije i rada su veoma jednostavne. Status uređaja se može nadgledati lokalno pomoću skupa dijagnostičkih LED dioda na prednjoj ploči.