Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    Extralink Patchcord SM SC/UPC-SC/APC Sim 3.0mm, 2m

    214,02

    Patchcord single-mode dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/APC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    SKU: EX.1780
    56152
    Dostupnost: Pozovite za informaciju
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Kapacitet Simplex
    Konektor strana 1 SC / UPC
    Konektor strana 2 SC / APC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 2m
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Kapacitet Simplex
    Konektor strana 1 SC / UPC
    Konektor strana 2 SC / APC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 2m
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK PATCHCORD SM LC/UPC-SC/APC SIM 3.0MM, 2M

    219,24

    Patchcord single-mode dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa LC/UPC-SC/APC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink Patchcord SM SC/APC-SC/APC Sim 3.0mm, 2m

    185,66

    Patchcord single-mode dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa SC/APC-SC/APC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Mikrotik S-3553LC20D PAIR OF SFP MODULES

    10.446,65

    S-3553LC20D je par SFP primopredajnika. S-35LC20D je optički SFP modul od 1.25G s jednim modom sa LC konektorom, T1310nm/R1550nm, koji radi za veze do 20 km i podržava DDM.

    EXTRALINK SEDIR FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER MC220

    2.976,32

    Extralink Sedir je medija konverter koji pretvara prenos medija između FTP/UTP bakarnih kablova i SFP optičkog predajnika-prijemnika. Dizajniran je da zadovolji ogromne potrebe primene Etherneta i omogućava da se proširi preko optičkog kabla na maksimalnu udaljenost od 80 km (u zavisnosti od korišćenog SFP modula). Procedure instalacije i rada su veoma jednostavne. Status uređaja se može nadgledati lokalno pomoću skupa dijagnostičkih LED dioda na prednjoj ploči.

    UBIQUITI UniFI UAP-AC-PRO

    29.011,76

    UniFi AC Pro AP odlikuje se najnovijom Wi-Fi 802.11ac, 3x3 MIMO tehnologijom prefinjenog industrijskog dizajna i idealan je za raspoređivanje maksimalnih performansi bežičnih mreža. Emituje signal na rastojanjima do 122 metara. UniFi AC Pro AP je gigabitni AP sa 802.3af napajanjem pogodan za unutrašnju ili spoljašnju upotrebu.