Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    Extralink Pigtail SM LC/UPC 900um G657A 1m

    0,78

    Pigtail Extralink sa LC/UPC konektorima na single-mode G.657A vlaknu namenjenom FTTx tehnologiji. Ovo vlakno karakteriše smanjen radijus savijanja bez povećanja slabljenja. Ovo je veoma važna karakteristika prilikom izgradnje FTTx mreža zbog velikog broja promena u smeru optičke linije i dimenzija malih ormana i razvodnih kutija.

    58588
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Konektor strana 1 LC / UPC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 1m
    Debljina kabla 900 um
    EAN 5903148910130
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Konektor strana 1 LC / UPC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 1m
    Debljina kabla 900 um
    EAN 5903148910130